Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A doki szerint nem fejlődik...

A doki szerint nem fejlődik jól a babám, 5 hét és 3 nap után egy hétre mentem vizsgálatra, a gép szerint még mindig csak 5 hét és 5 napos. Járt e még valaki így, van-e esély?! Van gyenge szívhang.

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos voltam ebben a helyzetben. Egy hét lemaradásban volt. Lett szívhang, de sajnos megállt a fejlődésben, és elvetéltem. Kívánom, hogy nálad minden rendben legyen!
2023. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is folyamatosan 1 hét lemaradásban volt, orvosok azt mondták, biztos később volt ovu, de mivel én biztosan tudtam a napját, nem reménykedtem. Szívhang végül lett, de aztán pár nap múlva megállt a fejlődésben.
2023. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2x is jartam így 1 hét lemaradás elsőnél szívhang sem lett, másodiknál lett, de 2 nap múlva el is ment.
2023. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én így voltam, 1 hét lemaradás volt, volt szívhang. Már lassan 2 hónapos.
2023. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! Tehát inkább elmegy, mint megmarad. Mire készüljek fel?
2023. márc. 2. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:

4 de itt sajnos nem nőtt kb semmit egy hét alatt.

Gondolom neked később volt az ovud.

2023. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam 7 hetesen ment el, barnázással és tompa fájdalommal kezdődött, amit fokozatosan piros vérzés és egyre erősebb görcsök váltottak. Míg ki nem jött a petezsák, rendszeres, erős összehúzódásaim voltak, aztán nagyobb alvadt darabok jöttek ki. Utána már minden olyan volt, mint egy menszesz, állagra, színre, mennyiségre. Kitartás!
2023. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!