Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4,2 hetesen megyek nőgyógyászh...

4,2 hetesen megyek nőgyógyászhoz első vizsgálatra. Fog már valamit látni UH-n? Azért kell korán mennem, mert hormonpótlást fog adni. Az első vérvétel beutalóját most adja vagy akkor ha már szívhang is van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy bármit látna, ilyenkor a pozitív tesztet veszik alapul. Mondjuk az én dokim előre felírta az Utrot, hogy legyen otthon (sokáig eláll).

A vérvételes kérdést nem igazán értem, nálunk azt a védőnő intézi... Hozzá meg csak 12 hetesen mentem, addig nem volt vérvételem.

2017. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit, esetleg megvastagodott mehnyakahartyat.

Vervetelre engem nodoki kuldott 6 hetesen, de mondta hogy raer kesobb is, 9 hetesen voltam nala legkozelebb, aznap voltam a vervetelen is.

2017. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam először, és akkor is csak petezsákot látott, 7 hetesen volt szívhang. Ekkor kaptam beutalót vérvételre, meg az egyéb vizsgálatokra, nekem a doki adta őket. A védőnő csak a kiskönyvet adta, de ez mindenhol máshogy van.
2017. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4+3 naposan volt petezsák, de a doki is bizonytalan volt, hogy valójában mi van.
2017. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami kis "izét" látott nekem, petezsák volt, de csak a doki látta, hogy az. Szintén ezért voltam korán. A védőnőhoz a szívhangos lelettel mentem, 5 hét 3 napos volt a vizsgálatkor. A többi vizsgálatra is ezután mentem.
2017. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még szinte nem sokat, csak annyit, hogy bármi lehet. Ha a teszt pozi volt akkor kapsz progipótlást.


Pesten a nődoki ad beutalót vérvételre, máshol a védőnő vagy a háziorvos, persze azért van ahol szintén a nődoki elintézi ezeket a dolgokat. (sok kismamával fórumozok az elejétől fogva ezért biztosra tudom, hogy csak Pesten egyszerűbb egy kicsit ez a része, de csak picit, nem kell 6 felé szaladni, hanem szinte csak a nődokihoz meg majd a vérvételre :) ) Azt viszont nem tudom, hogy amíg bizonytalan terhesség áll fent akkor már küldenek e vérvételre... Lehet csak a szívhangtól, de igazából nincs sok jelentősége. Majd a doki segít és elmondja a dolgokat :) Ha vannak kérdéseid érdemes felírni, mert ott hirtelen mindent elfelejt az ember :D


Jó egészséget és türelem :)


15hkm

2017. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!