Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kb.6 hetes 2 naposan...

Ha kb.6 hetes 2 naposan megyek először nőgyógyászati vizsgálatra akkor már látszódhat az embrió? Esetleg szívhang?

Figyelt kérdés

Decemberben volt egy missed ab műtétem.

Azóta 2 szer megjött rendesen időre a menstruációm és márciusban belevágtunk a baba projektbe és össze is jött, 2 tesztet is csináltam ami pozitív lett.

Kaptam időpontot a dokihoz és kiszámoltam, hogy addigra kb. 6 hetes leszek.


2017. ápr. 6. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben kell látszódjon már.

Én 6+3 hetes voltam kedden, viszont uh-n kiderült hogy később fogant, így csak 6 hetes volt. De volt már szívhang :)

2017. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 6+1-en voltam, nem volt szívhang, csak petezsák. Utána 2 héttel már volt szívhang is.
2017. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább új gép függő. Első babanal 5+5nel volt szivhang is. Masodikkal csak a pezezsakot látták 6+4nel. (nyilván ő is fejlődött szépen,csak a gépen nem látszott...) szerintem azt a dokit érdemes megkérdezni akihez mész, hogy erdemes-e már. Mert ha nem lát szivhangot,akkor vissza fog hívni 2 hét múlva. (Mert hivatalosan csak akkor allapithatja meg a terheseget)
2017. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdéses. Első babámmal (28 napos ciklussal) 6+1 hetesen volt 3 mm-es embrió pulzálással. A második babámmal (32 napos ciklussal) 6+4 hetesen 1,5 mm embrió, akkor 2 nappal korábban biztos, hogy nem látszott volna még, de a picivel hosszabb ciklus miatt nem is akartam akkor menni.
2017. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!