Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél hónapos baba...

Két és fél hónapos baba kialakulóban lévő napi rutinját megzavarja, ha vannak napok, amikor kétszer, vannak amikor csak egyszer viszem el sétálni?

Figyelt kérdés
Mikor jó idő van, elvinném kétszer is (délelőtt és délután), de mikor rossz az idő, akkor csak délután, vagy csak délelőtt. Ez összezavarhatja?

2023. márc. 2. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem


Én is volt, hogy vittem, volt hogy nem.

2023. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Sosem volt rutinunk, akkor mentünk, amikor jó idő volt, vagy kedvünk volt, akkor evett, amikor éhes volt, akkor aludt, amikor álmos volt, sosem volt "összezavart" a gyerekem, sőt, kifejezetten nyugodt gyereknek számít még így 3 évesen is...
2023. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Rutint inkább ennyi idős korban az alvások és a fürdés ideje alakítja.
2023. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

A rutin nem azt jelenti, hogy robot a gyerek.

Sosem volt nalunk ilyen. Es ha menned kell valahova ?

Borzaszto begyoposodott gondolkodasmodra vall amit kerdezel.

2023. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem gondosságra vall a kérdésed,de nem, ettől nem fog a rutinja felborulni :-)
2023. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Egy 2 és fél hónapos babának nincs semmiféle napi rutinja kialakulóban. Ha véletlenül ki is alakul valami, az egy hét múlva úgyis borul. Ne a napi rutin határozza meg a programotokat, hanem a józan ész, tehát szép időben menjetek le többször sétálni, ha meg szakad az eső, akkor maradjatok otthon.
2023. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem borítja meg, hiszen gondolom úgy illeszted be, hogy nem evés helyett mentek sétálni, hanem előtte/utána/alatta, nem tudom.

Nálunk az egymásutániság a fix. Feltéve ha jó idő van és nem kell sehova menni. Ebéd után alvás, felkelés, pici játék, uzsi és jó nagy levegőzés délután. Hogy ez séta (hordozós, babakocsis), kinti játék, hintázás, vagy is-is, az tök mindegy. Ha vacak idő van, akkor ez kimarad, de ez nem szokta megborítani. Ha menni kell valahova és időre, az inkább, mert ugye olyankor az ő igényeit kell alakítani a programhoz, és nem a programot az ő igényeihez. Szerintem utóbbi mondat a kulcsa mindennek.

2023. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Mi az hogy nálatok ez van ezért a kérdező begyöpösödött? Ha nem. Állítsál már magadon. Itt az a lényeg hogy megválaszold a kérdést nem az hogy te szuperanya vagy és másokat dorgálsz azt jagyd meg a barinőidnek Miss tökéltes.
2023. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne a napi rutin határozza meg a programotokat, hanem a józan ész.


Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy vagy alvásidőben vidd és biztos nagyot fog aludni, ha eltér a napi rutintól,akkor benne van hogy fent lesz és kikell majd venni.

2023. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!