Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszíváshoz csak a Sterimar,...

Orrszíváshoz csak a Sterimar, vagy más tengervizes orrspray is jó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem bármilyen tengervizes jó!
2010. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Bármelyik jó, csak a Sterimar-nak tök jó a fújófeje, szerintem nagyobb "nyomással" megy a babó orrába a folyadék, mint bármelyik másik esetében.
2010. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mást is. A lényeg az, hogy babáknak illetve kisgyereknek való legyen, mert annak kisebb a sókoncentrációja, mint a felnőtteknek valóé.
2010. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen bármelyik tengervizes is jó... :)
2010. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ma voltam a 4 hónapos lányommal dokinál és pont ezt kérdeztem tőle.


Ő azt mondta,h bármelyik jó,ami tengervizes. Nekem Dr.Theiss-es van és mondta,használhatom.(Majdnem egy ezressel olcsóbb,mint a Steri...)

2010. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
a sterimar és sterimar baby között CSAk annyi a különbség, hogy apróbb a BABY-s fújófeje, hogy a kicsi orrlukba jobban passzoljon. megnéztem, a sókoncentráció pontosan uannyi ám... :)))
2010. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Aqua Maris is tökéletes,nekünk nagyon bevált.Most használom (2 napja) babámnak a Sterimart,ez is jó,de mintha ettől ragacsossá válna az orrában a váladék...Nem biztos,hogy ettől van,de azóta ilyen,hogy ezt használjuk...
2010. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!