Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet csökkenteni a...

Hogyan lehet csökkenteni a bukások számát?

Figyelt kérdés
Két hetes a kislányom, és szoptatom. A büfiztetést sokszor ellustálkodja, mert amint a vállamra teszem, elalszik. Az ágyba téve pedig folyik ki a száján a felesleg, ami eláztatja a kis ruháját. Nem győzöm öltöztetni.A védőnő javaslatára most meghosszabbítottam az etetések közti időt, de még mindig nem az igazi.Van valami ötletetek?
2010. okt. 6. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
En mindig ugy csinaltam, hogy szopi utan meg vagy fel oraig nem tettem ot teljesen vizszintesbe. Ez valamelyest javitott a helyzeten, de nem mindig. Esetleg szopi kozben is probald megbufiztetni. Nem tudom mennyi ideig szopik, de felidonel vedd le a cicirol, es bufiztesd meg. Ez meg bevalhat. Amugy a pici babak gyomra meg nem zar rendesen, ezert is folyik vissza a tej. Az en fiam is rengeteget bukott, ugy 4 honapos kor kornyeken kezdett javulni a helyzet.
2010. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg szoptatas kozben is megbofiztetni. De amugy ez tok normalis a babak kibukjak a felesleget, vagy a levego lok ki egy kis tejet. Majd kinovik.Addig is kitartas
2010. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet teljesen kiküszöbölni. A mi lányunk nagyon szépen és sokat büfizik, de még így is elég sokat bukik, és így sokat is kell cserélni a ruháit. Majd kinövi. De a bukás után mindig nevet és könnyen elalszik, de ha nem bukik, akkor fáj a pocija és nyűgös lesz. Szóval a bukásnak is fontos célja van, amíg meg nem erősödik annyira a gyomra, hogy már lent maradjon, ami lement.
2010. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerös helyzet mi is igy vagyunk!

Itt már irta valaki, hogy szopás közben meg kell büfiztetni!

Akár többször is!

Ez nálunk is bevállt, csak igy meg sokszor csuklik, de gondolom ez azért van, mert gyorsan eszik, és sok levegöt nyel!

ha csuklik megitatom és el is múlik.

2010. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, meg fogom büfiztetni közben.
2010. okt. 6. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!