Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baja a 13 hónapos babámna...

Mi a baja a 13 hónapos babámnak? Egész nap ordít, megbolondulok lassan.

Figyelt kérdés

Pár napja tart, hogy folyamatosam ordít (nem nevezhetem sírásnak, torka szakadtából ordít) Kb 1-2 óra van egy nap amikor jól elvan, semmi baja, a nap többi részébe megy a fesztivál. A saját gondolataimat se hallom már, fejem fáj egész nap. Enni is kevesebbet eszik mint szokott, fötett minimálisan. Voltunk orvosnál, átnézte, nem talát bajt. Az ínyét is kenegetjük géllel hátha az a baj, de az sem segít.

Segítsetek mit tegyek,már nem bírom idegekkel.



2023. márc. 5. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Fáj a hasa,jön a foga.

Próbáld meg a fájdalomcsillapítót ha olyan durva

2023. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%

Lábát nem huzza fel?amibòl látod esetleg hogy ahasa fáj?pukicső?

1#es voltam

2023. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem, hogy a hasa, nem húzza fel a lábát, nem pukizik, puha a hasa és kakil is rendesen mintmindig.
2023. márc. 5. 18:26
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor adj neki egy adag fájdalomcsillapító szirupot, ha attól megnyugszik, a foga fáj. Voltak nálunk is olyan időszakok, amikor csak azzal volt elviselhető a fogzás. Amit rákensz az ínyre, halottnak a csók.
2023. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Kibróbálom, köszönöm a tippet. Már tényleg nem tudok mit kezdeni vele.

Amúgy 2 perce sírt, most meg szalasgál mint ha misem történt volna. És pár perc múlva jön az új kör amikor “eszébe jut” hogy az elöbb még sírt. Ami még érdekes, reggelit meg a vacsit szépen megeszi (gyümölcs, joghurt, tojás, kifli, tejföl) viszont ebédelni nem akar semmit, se husi, se fött zöldség, tészta, kínálam neki krumplipürét, paprikást, semmit nem fogad el. Viszont próbáltunk neki üvegeset adni, hátha. És mind megette 😳 nem értem miért, eddig bármit készítettem, megette gond nélkül

2023. márc. 5. 19:11
 6/25 anonim ***** válasza:
55%

18 hónapis a lányom, 1 hete ugyan ez.

A babás csopiban, ahol szintén 18hónapos babak vannak, többen írták, hogy zizi a gyerek lassan 1 hete. Sztem front, vagy bolygó együttállás, vagy én már nem tudom mire gondoljak. De én is nehezen bírom már. Ja és emellé éjjel óránként kel. Ha egyáltalán visszaalszik

2023. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Lehet, már én sem tudom. Ha front vagy hasonló akkor örülök neki mert remélhetöleg gyorsan elmúlik. De az, hogy nem tudom mi a baja és azt sem el e fog múlni/mikor múlik el.. de ha ez így lesz tegyük fel hetekig/hónapokig, világgá megyek
2023. márc. 5. 19:28
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém 8 hónapos, de 3. napja kb ugyanezt csinálja. Kenegetem én is az ínyét, de nem segít, pedig szokott, éjjel is össze-vissza alszik, fent van, napközben hol kacag, hol kézben is sír, pedig eddig halál nyugis baba volt. Lehet, hogy tényleg a levegőben van valami.
2023. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Nekem most napokig ilyen volt, én sem tudtam mi van. Enni is alig evett, a cirkusz is ment szinte egész nap. Aztán végül köhögött meg tüsszögött pár napig. Biztos hogy fájt valamije, vagy csak rossz volt a közérzete pár napig. Csak ugye nem tudta elmondani. Covidosak voltunk egyébként.
2023. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
A mai nap nálunk is horror volt. Főleg délelőtt. 15 hónapos a delikvens. Egesznap ment a vekerges mindenért....
2023. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!