Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lesz könnyebb? 13...

Mikortól lesz könnyebb? 13 hónapos örökmozgó. Eddig az éjszakák jók voltak. Most már 3 tol óránként ringatom vissza. Ráadásul a nap is hosszabbak tűnik mint nyáron.

Figyelt kérdés
Ráadásul a nap is hosszabbak tűnik mint nyáron. Van hogy fel6kor már felebred teljesen. Járni még nem jár
2022. nov. 12. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lesz könnyebb, csak más nehézségek lesznek. Az én fiam kb 2 éves korától alszik viszonylag nyugodtan, cserébe viszont elkezdődött a dackorszak. Ez sem könnyebb csak másabb, mert azóta legalább alszom én is.


De az biztos, hogs az én fiamat minden egyes fogzás nagyon megviselte, illetve minden idegrendszeri érés is nehezítette az éjszakákat.

2022. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért azt remélem, hogy eljön még az idő, hogy lesz pici időm saját magamra is. Van anyuka aki, fodrászhoz körmöshöz jár, én meg egyedül sehova nem tudok menni.1 szabad órám nincs. Mikor pedig alszik online dolgozom.
2022. nov. 12. 06:58
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
A munkád az én időd. Ezt választtad. Akkor?
2022. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Hat, en is online dolgoztam atlag 6-8x kelo 1 eves mellett, szoval aterzem a helyzeted. Zombi voltam. Sajnos nalunk ez addig tartott, ameddig ki nem vettek a mandulajat (3 evesen, onnantol 6-8 helyet “csak” 3-4x ebredt), viszont ferjem atvette akkor az altatasat, es igy legalabb en aludtam. 3,5 evesen el kezdte tanitani, hogy intezze egyedul a dolgait ejjel. Adott neki kis ejjeli ledlampat (ikeas ledes teamecses), zsepit, kulacsot vizzel bekeszitettuk, es betettuk a bilit a szobaba. El lett neki tobbszor mondva, hogy ezt egyedul is hasznalhatja. Kb. 4,5 eves koraig kelt 1-2x, utana is, csak onnantol mar minket sem ebresztett fel mondjuk 10-bol 8 esetben. Ot egyebkent szinten ringatva lehetett visszaaltatni.


A kisebbiknel mazlim is volt, meg meg is fogadtam, hogy ezt nemcsinalommeg egyszer, talan ez is benne volt, nem tudom, de nala mellefekudtem, es ugy altattam vissza. Leesesgatlos agyon aludt onnantol, hogy mar le tudott rola maszni (13 honaposan mar le tudott). Mellefekudtem, es igy altattam vissza, en meg elso ebredestol ott aludtam mellette.

2022. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

4-es vagyok, az alvas nekem is mumus amugy. A dackorszak, a beszoktatas a bolcsibe, meg a sulis kozos leckeiras, mikor nem akarja valoban idegrendszert probalo, de en speciel a nemalvast nagyon rosszul eltem meg, es ezerszer inkabb ezek, mint a kialvatlan ejszakak meg egyszer. Bar allitolag majd a kamaszkor rosszabb lesz, akkor lehet, hogy majd visszasirom a nemalvast.


Amugy nalunk ferjem volt az egyik kulcs a jobb alvashoz igazabol mindket gyereknel. Az egyuttalvas meg ahhoz, hogy ne legyek brutalisan faradt, csak tulelhetoen.

2022. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Apa nincs képben?
2022. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudnám, hogy minek dolgozol 13 hónapos mellől, ha nem bírod?


"Van anyuka aki, fodrászhoz körmöshöz jár, én meg egyedül sehova nem tudok menni.1 szabad órám nincs."


Te meg dolgozol. Vélhetőleg nem egy órát. Más meg nem dolgozik.

2022. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kaptam egy soha vissza nem térő lehetőséget, illetve 1 fizetésből nem igazán lehet megélni
2022. nov. 12. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy aki kvának áll, ne sírjon ha megb...
2022. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mondtad el, hogy az apa mit csinál…
2022. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!