Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás??

Hozzátáplálás??

Figyelt kérdés

15 hetes a babám es hasmenése van es a vedőnő ajánlotta hogy kóstoltassunk almát pürét vele mert az jó a hasmenésre is és ezzel lassan kezdhetjük a hozza taplalást.

Anyatejes a babám viszont éppen elég a tejem szoval nincs valami sok ezert 6 honap helyett 4 honaposan mar lassacskán akartam kostoltatni. De még 3.5 hónapos tudom az a fél hónap különösen nem sok de ti mit ajánlottok? Kapjon a baba pépes hamit kóstoltatásrs ennyi idősen ?



2023. márc. 6. 01:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem rettentő korai. Innentől kezdve pedig lehet azt se hinném el a védőnőnek, amit kérdez… még ilyet, hogy hasmenés miatt kezdje el valaki a hozzátáplálást. A hasmenéssel inkább forduljatok a gyermekorvoshoz, a hozzátáplálás pedig még ráér.
2023. márc. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta hogy azért kezdjem el hanem hogy kaphat almát ha akarom es igy ezzel lassan elkezdődik a hozza taplalas. Vittem orvoshoz nincs ugy komolyabb baj csak hasmenés megvizsgálták nem komoly .
2023. márc. 6. 01:45
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kezdeném ilyen korán. Sok idő a 2 hét ebben a korban. Hasmenés sok mindentől lehet, de ezért hozzátáplálást kezdeni...atya világ!

Tényleg fordulj inkább orvoshoz.

2023. márc. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Látom, megtörtént! Pont egyszerre küldtük el a választ Kérdező! 😁
2023. márc. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál igen :) épp es boldog a babócám csak kicsikét megy a pocija :(
2023. márc. 6. 01:51
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom!

Nem ettél olyat, ami Neki okoz hasmenést?

2023. márc. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 kajitani ***** válasza:
100%
Én is picit korainak tartom még. Gyerekorvos nem mondott semmit a hozzátáplálásra? Nekem mondjuk van ismerősöm,aki önként etette a babáját két hónapos kortól úgymond "felnőtt" ételekkel,mert állítása szerint semmit nem evett meg,de hát...nem tudom. Szerintem még az alma is korai.
2023. márc. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2%
Mi megvartuk a 4honapot ,elkezdtuk a hozzataplalast. Tudom lepontoztok,de nem baj. Nem lett baja a babanak! Hala istennek! Egy ismerosom, 2honapos babanak tejpepet adott. Higra csinalva,hogy cumisuvegbol szivhato legyen…. Na ott kiakadtam…. Kb 5honapos lehet a baba,de mar mindent adnak neki elmondasuk szerint…. Na ez a felelotlenseg nem az,hogy a 4honap korai,felelotlen…stb Az en babam 7hos,de csak azt kapja amit lehet. Szal nekem a vedono,gyerekorvos mondta a 4honapos kortol valo hozzataplalast. Ezt te dontod el,hogy elkezded-e , vagy sem. Kerhetsz tanacsot,de ha itt a tobbseg azt irja,hogy ne (biztos igy lesz) akkor nem kezdee el!?
2023. márc. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
4 hónapos kor előtt ne kezd el, még nem érett a pocakja. 4 hónaposan lehet ha a baba is hajlandó Rá, nekem mindkettőnél akkor kezdtük, a kicsinél is akkor fogjuk főként azért mert sajnos a tejem nem tart csak max 3 hónapos korig hiába teszek meg minden -most is már alig van :-(
2023. márc. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem kezdtem el meegvarom azt a 2 hetet :)

Kedves 9 . Sajnos nekem sem sok van es volt olyan honap alig hizott a pici most 3.5 honapos 5700 gramm. Masnak ennyi idosen bovel 6 kilo folott van.

Ja es 4060 grammal szuletett. Szoval ezert jon majd nekem is 6honapos kor elott a hozza táplálás

2023. márc. 6. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!