Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás során mikortól...

Hozzátáplálás során mikortól lehet tejpépeket adni?

Figyelt kérdés

Csak laktózmenteset hasznalhatunk tejcukor érzékenység miatt. Nem sokat találtam ilyet, ízesítettet egyáltalán nem.

A hozzataplalas melyik szakaszában lehet adni? Hány gyumolcs kostoltatasa után? Van ízesített?

Jelenleg 5 hós a baba és 6 napja próbálkozunk almával, eddig még nem volt megnyerő.

Alma után milyen gyümölcsöket adjak még?



2023. jan. 21. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nestlé Sinlac tejpépet szoktam a Fiamnak. Nagyon szereti. 4 hónapos kortól adható, minden mentes.

Esetleg nézz utána. Háziorvos, ha felírják 1300.- Ft körül volt decemberben, azóta nem vettem.

2023. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*felírja
2023. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Az én gyerekemnek még most se kellenek a gyümölcsök pedig már 9 hónapos esetleg sütőtököt is megkóstoltathatod vele. Én is sokat keresgéltem Holle bio pép et nézegettem mert az tej mentes, és van mindenféle de végül nem próbáltam ki, illetve az első jól írta sinlac pép.
2023. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem még semmi szükség rá. Én 7+ hósan kezdtem el, de akkor is csak heti 1-2 alkalommal. A sinlacot is csak akkor adnám, ha nem gyarapszik jól a baba.

Mégcsak ismerkedik a kanalas evéssel, ízekkel, természetes, hogy nem megy minden egy csapásra. Lehet próbálkozni őszibarackkal, banánnal, vagy zöldségekkel, mindig csak egy összetevő. Ha nagyon elutasító, esetleg anyatejjel/tápszerrel keverni, vagy félretenni pár napra. Lehet még nem érett meg rá.

2023. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Sinlac keverhető mindenféle gyümölccsel, zöldséggel. Nem csak akkor lehet adni, ha nem gyarapszik, nekünk se volt gond a gyarapodással.
2023. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!