Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erről a babkocsiról vélemények...

Erről a babkocsiról vélemények? 15 hónapos babának jó lenne-e? ,

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 6. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen jo lenne!Már megtud ülni csak ha esetleg elalszik akkor elfektetni a háttámlát!Nem ismerem konkrétan ezt a kocsit de nekem is nagyon tetszik!Miböl gondolod hogy nem lenne jo neki?
2010. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tök jó, de én nem venném meg. nagyon drága viszont egyszerű.

nekünk márkátlan van, dettó ilyen, ezeket tudja, és 6000 -ért vettük. vannak olcsóbbak, de ha te a márkára mész.....

2010. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazándiból most ilyen van [link] ,de a 15 hónap alatt tropára mentek a kerekei,és nem tudom megéri megcsináltatni(ha egyáltalán lehet),vagy inkább vennék másikat.Csupán az aggaszt,hogy nagyon szellős(ez amiről a véleményt kértem),bár tudom egy ilyen idős babát be lehet öltöztetni...mégis inkább jobb időkre tudnám elképzelni,de lehet ,hogy ez butaság...
2010. okt. 6. 18:21
 4/6 A kérdező kommentje:
nem,természetesen nem márkára megyek,csak az előzőből okulva olyat szeretnék,ami azért jobban bírja...tény ,hogy jó sok km.-t beleraktam a mostaniba,de azt hittem azért tartósabb lesz...
2010. okt. 6. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsö válaszolo vagyok!Nekem is ilyen volt megöritettek a forgo kerekei meg nehéz is volt szép volt de nem szerettem!Nem rég eladtam!Nekem is ez a bajom az esernyö kocsikkal mint neked télre azért jobb a lábzsákos!Ezért gondoltam hogy veszek egy Graco quattrot!Hordozo nélkül már láttam szépet 20-25 ezer körül!Tudom hogy ezis nagy de valahogy nem tetszenek az esernyö kocsik
2010. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt se nézem tartósabbnak....
2010. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!