Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010. áprilisban született...

2010. áprilisban született babátok miket tud már? Miket eszik? Hány kiló?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem május elején született a kislányom,remélem nem baj ha irok.7100gr,és elég sok mindent eszik már,mivel tápszeres baba,igy 3,5hónaposan elkezdtem neki a gyümölcsöt adni.Most már az ebédje mindig valamilyen főzelék,a tizórai és az uzsonnája vagy gyümölcs vagy tejpép.Pár napja elkezdett hátrafelé tolatni,de tegnap óta nem csinálja nem tudom miért.Eddig még csak a hátáról fordul a hasára vissza nem tud.Hangosan kacag,kiabál,visit mikor olyanja van.
2010. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 04.30.-án született!:)

Egyenlőre csak anyatejes,kivárom a 6 hót,a hozzátáplálással!

De amugy néha bekenem a száját a mi kajánkal!:)Nagyon tetszik neki!!:))

73cm,és 9,5kg.Nagy baba!Imádom!

Hasról hátára fordul,vissza még csak segitséggel,kuszik,mindent megrág,sikitozik,kifulladásig játszik,hangosan kacag!Alul kint van 2 fogacskája is!:)

Átaludja az éjszakákat 6hetes kora óta!

Hmmm...hirtelen ennyi jutott eszembe,biztos kihagytam ezt azt!:)

Tiéd mikor született?Miket tud?

2010. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Április 29-én született a kislányom. 7,5 kg 69cm. Még csak most kóstolgatjuk az almapürét. Sokat mosolyog. Szereti a játszószőnyegét és a csörgőit, a plüssbabáját. Visong, kacag. Hempereg, de csak hasról fordul hátra. Minden nagyon érdekli. Mindenkire mosolyog, aki szól hozzá, szereti a tükörben nézegetni magát, szereti, ha sétálunk.
2010. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Április 12.-én született a kisfiunk. 7 kg körül van most (nincs mérlegünk, jövő héten megyünk dokihoz). Anyatejes, de már eszik almát, őszibarackot, sütőtököt, krumplit, meggyet, répát és ezeket keverve. Jövő héten szerintem már husit is adok neki, de azt megbeszélem a dokival (a védőnő cseszik ránk).

Még nem fordult át, de már vagy 4 hónapos kora óta kb. egy centin múlik, h átbillenjen, de még nem történt meg. Egyébként meg egy kis örökmozgó. Sokat "beszélget", egész nap mosolyog, kacarászik. Az éjszakákat végigalussza már 2 hónapos kora óta. És nálatok?

2010. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam árp. 24-én született. Most 6,9 kg, és olyan 66 cm körül van. Még csak anyatejes, de jövő héttől már lehet, hogy elkezdjük a kóstoltatást.

Már egy hónapja szépen forog, hasról és hátról is át tud fordulni. Nagyokat tud sikongatni, és hangosan nevetni. És ő is mindent megrág, az első dolga ha valami a kezébe kerül, hogy veszi is egyből a szájába.

Éjjel még 2-3-szor kel, pedig már volt, hogy végig aludta az éjszakát vagy csak egyszer kelt. És nem azért ébred, mert éhes.

2010. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyien írtatok!

Az én kisfiam április 8-án született 3750 grammal, és 53 cm-el. Holnap megyünk tanácsadásra, mérésre, de 2 hete volt 7850 gramm, és 68 cm. Csak anyatejes, illetve kb. 1 hete eszik almát és barackot, és szép lassan majd jön a többi is.

Már 4,5 hónapos kora óta hátról hasra fordul, és 5 hónapos kora óta vissza is. Kúszik ezerrel, már bejárja a lakást így kúszva. Szeret sikítozni, nagyokat kacagni ha játszunk vele, imád pancsolni fürdésnél, szóval kis örökmozgó.

Foga még nincs, de már nyálzik nagyon egy ideje. Az éjszakákat 6 hetes kora óta végigalussza, és napközben is jókat alszik!

Hát röviden ennyi. :)

2010. okt. 6. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én babám április 1-én született.6870g és 65cm.5.5hónapos korától kóstolgat,almát,barackot,meggyet krumplit,és a tököt már ismeri.Tápszeres 700mg-ot eszik naponta.Hátról hasra fordul.vissza még csak ritkán,kúszik hátrafele már 3 hete kb,visong,kacag,és nyáladzik erősen:_)Mindent megfogdos,mindent ütöget:-)

Jó babázást:-)

2010. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!