Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötött csípőjű baba, nem...

Kötött csípőjű baba, nem igazán hagyja a tornáztatást, mit csináljak?

Figyelt kérdés

#baba #Kötöt csípő
2023. márc. 13. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Tornáztasd, akkor is ha nem tetszik neki.
2023. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha biztos vagy benne hogy helyesen csinálod a gyakorlatokat akkor csináld, ha nem vagy benne biztos, akkor pedig keress gyógytornászt aki csinálja.
2023. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kellett terpeszpelenka is 1 hónapig illetve minden pelenkázásnál torna.(pici eltérés volt csak) Szépen helyrejött. Hú,én mindent bevetettem motivációnak,az éneklés bevàlt,jókat mosolygott közben(számoltam,hogy egy megérett a meggy,stb.) Ha nem vált be,akkor játékkal,bármivel próbálkoztam. Már nem kell neki,de azért fürdetés után szoktam még 1x. Próbálkozni kell:/ én féltem,hogy kengyel lesz a vége,ezért ahogy mutatta az ortopédus(meg a dévényes)úgy csináltam alaposan. Meg nekem a dévényes pl. mutatta úgy is,hogyha befeszít picit várjak utána folytassam óvatosan.
2023. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem hagyja, feszíti.

Ha hordozom kendővel akkor az beválhat? Ott is nagy terpesz van, szorosan hozzám simul. Hordott terpesz pelust is.

2023. márc. 14. 08:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem,de javítson ki más,ha hülyeség,mert lehet az. De ha a terpeszpelenka se vált be a hordozás szerintem kevés lesz:/ Torna mindenképp kellene mellé. Nekünk is mondták a terpeszpelenka+torna+hordozást,hordoztam is mellette. Mennyire kötött amúgy? Esetle ha gyógytornász csinálná? Meddig hordta a pelust?Nálunk egy hónapig 0-24,végén voltak pici szünetek. Dokinak mondtad,hogy nem engedi? Neki engedte? Lehet nem jó a technika,ha neki engedte? Nálunk a gyógytornásznak nem engedte pl.,de addig várt,pihentette majd újra. Mennyi idős amúgy? Csípőszűrésen derült ki?
2023. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csípőszűrésenbderült ki, igen. Órákat hordta. Még akkor hagyyta a tornát mert kicsi volt. Most 6 hónapos lesz, így már nem igazán engedi. Minden nap órákat hordozom. Mintha javult volna. De nem tudom ez elég lesz e. Most gyermekorvosnál lesz státusz ebben a hónapban.
2023. márc. 14. 09:14
 7/11 anonim ***** válasza:
De ott a kontrollon mit mondott az ortopédus?Azóta is kötött 3 hónapja már?Nálunk 3 hósan volt csípőszűrés,azért kérdezem. Nálunk a gyerekorvosnak fel se tűnt pedig mindig megnézte. Nekem nem tűnt fel a javulás amúgy,nem értek hozzá annyira,csak a kontrollon mondták,hogy teljesen rendeződött. Mikor kell visszamennetek az ortopédushoz? Lehet nem is lesz gond már.
2023. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mondták hogy kontroll kéne, a kötelező 3 hós csípőszűrésen derült ki, annyit mondtak hogy tornáztassam, de hónapokig tart a javulás. Határértéket nem lépte át. Kontrollt nem mondott hogy vissza kene menni. Ezt mondtam a gyerekorvosnak is, annyit mondott kövessem az utasítasokat. Most lesz a 6 hós gyermekorvosi vizsgálat. Tehát kívancsi leszek ő mit mond.
2023. márc. 14. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Az szép akkor,hogy rá se akarnak nézni. Milyen lett az értéke? Nálunk 90 fok helyett lett 80 fokos,ennyi eltérése volt. Lehet nálatok nem volt még ilyen pici sem,nem?
2023. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megnézem délután a papírját, már nem tudom milyen értéke volt.


Ezen csodálkozom most hogy nektek volt kontroll nekünk nem

2023. márc. 14. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!