Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meilyket érdemes választani??

Meilyket érdemes választani??

Figyelt kérdés

A párommal első babát várjuk

Érdemes az elektromos orszivót választani a porszivóra csatolós helyett nem szeretnénk,hogy a kicsinek fájjon az orszivás

Van tapasztalata valakinek ilyen helyzetben??

Válaszokat előre is köszönöm szépen



#Orszivó választás
2023. márc. 13. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Elektromos
Hagyományos
40 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Annó próbáltam magamnak porszivóra csatolossal mikor arc üreg gyulladásom volt nem volt egy kellemes érzés 23-évesen nem,hogy egy kicsi gyereknek
2023. márc. 13. 22:23
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Elektromos viszont nem szív ki semmit. A porszívó jobban bejott ( folyamatosan taknyos a gyerekem).
2023. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem fáj a porszívós, az elektromos ugyanannyira szív.
2023. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a porszivos, akkor csak a nosiboo johet szoba elektromosbol, mert az az egyetlen, ami er is valamit. A tobbi gyenge.


Viszont draga, vagyis persze kinek mi, en sokallom az arat, igy maradtunk az orrszi-porszinal. En az utobbit kiprobaltam magamon direkt es nekem nem fajt. Szoval nem tudom, akkor neked mi lehetett. Talan tul erosen nyomtad be? Passz.

2023. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orrszi-porszi nem a kicsik kedvence, viszont gyors és hatékony. Előtte kell befújni pontosan, és 10-10 másodperc alatt kiszippant mindent, még ha sok is van. A gyerekem se szereti, de amint békén hagyom, azonnal megnyugszik, egy pillanattal se tart tovább a nyüsszi.
2023. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább orszi porszi, mint egy arcüreg gyulladás.
2023. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elektromos volt, de nem volt elég erős. Az én lányom nem volt túl beteges, de a nővéreméknek kellett a porszívós.
2023. márc. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
A porszívós orrszívás annyira fáj, hogy a gyerek héthónapos koráig meg sem nyikkant tőle, most két és félévesen simán leszívja magának. A közte lévő időszakban is azért ordított tőle, mert utálta ha korlátozom. Az egyetlen egy rossz, hogy ha nagyon tele az orra és hirtelen megszívja, akkor öklendezik tőle, de fájni tuti nem fáj...
2023. márc. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
Hagyományos.
2023. márc. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Nosiboonk van, és el se tudnám képzelni, hogy egy porszívó álljon az ágya mellett vagy a nappaliban, amikor beteg. Szerintem sokkal praktikusabb a nosiboo. Persze, meg kell venni, meg plusz kiadás, de mi nem bántuk meg.
2023. márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!