Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom felállásból hátraese...

Kislányom felállásból hátraesett. Mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve. Van egy 7 hónapos kislányom. Én az ebédlőben tanultam a nagy lányommal ő addig a nappaliban anyukámmal játszott a szőnyegen. Pont odanéztem és felkapaszkodott anyum lábára mire oda nyúlt hogy megfogja hátravágta magát és nagyot koppant a fejecskéje. Odapakoltam , hogy beviszem az ügyeletre de még várok kicsit. Eddig jó kedvű, figyelgetem a buksiját hátul nagyon picit pirosabb.

#Baba elesett
2023. márc. 18. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A fiam ezt naponta többször elő adta.
2023. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esés után azonnal sírni kezdett, könnyen vígasztalható volt, nem hány pár órán belül, játszik tovább, ahogy szokott, akkor nem lesz baja.
2023. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hányna, akkor hívj orvost.

Amit leírtál annak alapján valószínűleg semmi gond nem lesz.

2023. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Derjaderja ***** válasza:
100%
1. Az enyém is... 😪
2023. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
1 vagyok, a férjem el is szaladd és vett vastag szőnyeget, hogy legalább arra essen. Lassan jött rá hogy lekéne ülni így hónapokig, ha elfáradt, dölt hátra egyidő után még lökte is magát😱
2023. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
11 honapos a fiam...valamelyik ejjel magam melle vettem,en elszunditottam,o fogta magat es le akart maszni az agyrol.arra riadtam fel,hogy valami koppant...szegeny leesett az agyrol...figyeltem ot egesz ejjel,meg masnap is...ha nem hany,nem aluszekony,nem viselkedik furcsan akkor felesleges ugyeletre rohanni.
2023. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg nem akarlak bántani, tudom hogy aggódsz de rutinos anya vagy. A nagy talán nem csinált ilyeneket? Esnek kelnek, ez a dolguk. Amíg nem hány, láthatóan kába, bágyadt nincs dolgod. Én biztos be nem vinném a sok beteg gyerek közé ilyen apróság miatt.
2023. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam a kanapén futott, ráugrott hassal a háttámlára, átbillent és fejjel a kövön landolt. Attól sem lett semmi baja. Igaz lett egy hatalmas monoklija, de semmi komoly. Elég merész gyerek , minden héten kopog a feje a kövön, de soha semmi baja nem lett.

Az ő fejük még nagyon rugalmas, főleg a tiéd még magasról sem esett, hisz picike még. Ráadásul szőnyegre.

Akkor kell vele menni, ha nem azonnal kezd sírni, mert akkor eszméletét vesztette. Ha hányni kezd, vagy bárhonnan (fül, orr...) vér jönne. Egyéb esetekben csak feleslegesen rohannátok, újabb traumát okozva neki a felesleges vizsgálatokkal.

2023. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!