Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás közben raejtettem...

Szoptatás közben raejtettem az 5 napos babám fejére a telefont, lehet baja?

Figyelt kérdés

Annyira megijedtem, hogy azt sem tudom hogy esett neki. Pont bealudt közben, mikor ráesett, akkor kicsit megrezdült, megpuszilgattam szóval nem sírt fel.

Mennyire baj hogy nem sírt? Ha baja van honnan tudom, főleg hogy ilyen pici?

Nagyon bűntudatom van.:( Hogy lehetek ekkora balfék


2023. márc. 19. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mi baja lenne, ha még csak fel sem sírt tőle?...
2023. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem lesz semmi baja. Kis távolságról kicsi ütés volt. Az viszont elképesztően aggasztó, hogy olyan szinten függő vagy, hogy még szoptatás közben se vagy képes elengedni a telefonodat! Van élet telefon nélkül. A szoptatás a te és a baba közös ideje. Senki másé!
2023. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ne aggódj, nincs semmi baja.

Velem is előfordult már, az én babám kicsit sírt, de megnyugodott hamar. Persze nekem is szar érzés volt.

Viszont amiatt egyáltalán ne érezd magad rosszul, hogy telefonozol szoptatás alatt. Az én babám 24 órából kb. 18-at cicin töltött. Valamivel csak le kellett foglalni magam, úgyhogy telefonon olvastam, valamelyest pótolva az énidőt is.

2023. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Hármas, dettó. Meg is rándult a szemöldököm a szokásos álszentkedéstől, nyilván napi 12 órát kell tölteni a cuppogó gyerekben gyönyörködéssel, különben nem vagy IGazI ANyA... Én simán tévéztem, telefonoztam, olvastam, stb, különben kirohadt volna az agyam az első hetekben.
2023. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eddig úgy tudtam hogy az a normális ha felsir ha ütés éri. Majdnem felsírt, csak mégsem. Utána viszont igen. De szerintem az inkább az evés miatt volt.

Leginkább azért ilyedtem meg mert még csak pár napos a feje a legérzékenyebb rész és azért a telefonnak is van súlya:/

Köszi a válaszokat.

2023. márc. 19. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi én egy csomószor ráejtettem, semmi baja :-) Nincs semmi baj a telefonozással. Nekem is mondta anyukám (nem számonkérően) hogy ő egy percet se mulasztott volna el, hogy nézhessen engem, mikor szoptatott - nade akkor még 4 óránként 20 perc volt "megengedett", én meg napi 8-10 órát szoptattam vagy többet, ráadásul az idő 80%-ában a babám szeme csukva volt.


Most másfél éves a fiam, már csak 1-2x szopik nap közben, és nem is veszem elő a telefont. Engem néz közben, én meg őt.

2023. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

2. Na megszólalt a szent anya. Lehet neked a pelenkacsere is mennybeli, megható pillanat de nem mindenki szülte meg az agyát is a placentával együtt. Én nem a falat néztem, amíg 3-4 hónapig kb egész nap szoptattam. Nem lehet valami nagy agykapacitásod ha te a gyereket bámulod hónapokig szoptatás közben és ez kielégít. Kérünk szépen, inkább te tedd le a telefont!


Semmi baja nem lesz, majdnem mindenkivel előfordul, de ha megnyugtat mind ugyanilyen rosszul éreztük magunkat. Amúgy van olyan telefontok amin van ilyen kis ujjgyűrű, érdemes olyat beszerezni.

2023. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Annyira ciki de én is raejtettem 😱😱 mindkettő gyerekem fejére



Eddig úgy tűnik normálisak 🙈

2023. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól lesz baja, hogy szoptatás közben kiteszed a legközvetlenebb sugárzásnak, és nem rá figyelsz, hanem a telefonra.

Szegény gyerek. 😒

2023. ápr. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs közel hozzá. De ha nem csinálok valamit egyszerűen elalszok.. és mivel elég nagy a mellem fogni kell hogy az orrát ne fogja be. Gondolom tudod, hogy ha nem kap levegőt valaki, akkor mi történik....
2023. ápr. 19. 05:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!