Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apró hólyag szerű dolgok...

Apró hólyag szerű dolgok utalhatnak száraz bőrre babákon?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg,hogy ivóvíz fertőtlenítés volt és ma este vettük észre,hogy apró hólyag szerű dolgok vannak rajta. Lehet ettől? Kiszáradhatott? Első baba és be vagyunk parázva. 3 hónapos múlt.
2023. márc. 19. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet allergia is, enyhe nem kell pánikolni
2023. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell így parázni :-) És ha kicsit kiszáradt? Ez nem olyan súlyos dolog. Amúgy sokminden lehet. Talán eddig is ilyen volt, csak nem tűnt fel. Ha gyanús és pár nap múlva se múlik, konzultálj a gyerekorvossal.
2023. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Allergia. Kenjétek be jó alaposan nem tudom mit használtok. Nekem shea vaj van meg kókuszolaj. Ezek fertőtlenítő nyugtató tápláló hatasúak.

Ha valami bőrproblémája volt vagy megkarcolta magátt akkor a születeskor kapott sudocrem mintát használom rá :D

2023. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!