Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával mit lehet...

3 hónapos babával mit lehet játszani? Mennyit foglalkoztok vele? Mindíg úgy érzem keveset vagyok vele dehát a házimunkát is elkell végezni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

mi csörgőkkel, meg rágcsás játékkal játszottunk, a lábamra fektettem, énekeltem neki, "repülőzünk", gyömöszölöm :) meg már nagyrészt elvan magával, meg a kis kezeivel, lábaival :)

3ésfél hós

2010. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 hónaposak vagyunk mi is, általában csörgővel, ún. nyálfogó kendővel játszunk, na meg az ágya fölötti zenélős-forgós játékkal nagyon elvan. Beszélgess vele minél többet, azt is szeretik. Házimunkát akkor végzek, ha éppen alszik, mikor fent van, minden mást félre kell tennem, mert igényli, hogy vele legyek.
2010. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!