Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nem tudták semmilyen...

Akik nem tudták semmilyen szinten önálló játékra szoktatni babájukat, azok hogy végzik el a házimunkát?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert rengetegen panaszkodtok itt arról, hogy egy percig sincs ele gyedül a babátok, de akkor hogy van vacsora az asztalon a férjnek, tiszta ruha, tiszta környezet - hogy csak e legalapvetőbbeket említsem.
2011. aug. 10. 14:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Futva takarítok, vasalok, mosok, mosogatok, a párom meg üvölt velem, hogy kaja miért nincs, KIVAGYOK MERÜLVE TELJESEN, semmilyen segítségem NINCS.4,5 hós baba anyukája
2011. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hát...ebbe bele lehet őrülni, az biztos:S
2011. aug. 10. 14:19
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

13 hónaposom egyetlen percez sincs el magában és soha nem is volt :(((((

Amikor a férjem szabad napos,akkor próbálom behozni az összes lemaradásom ,főzök több félét,vasalok,mosok,takarítok!Így nincs közös program,házasélet,semmi...

Élünk egymás mellett,mint testvérek és mikor ki vigyáz a gyerekre,a másik meg dolgozik.Ő munkahelyen én háztartásban.Persze közel nincs az a tisztaság,mint régen.Nincs sütemény,meg vendégség hívás.SZ@R AZ EGÉSZ!

De a lányom mindent megér....

2011. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De hát így még a házasság is tönkre mehet, a barátok meg elpályáznak...(már ha azok voltak valaha egyáltalán)
2011. aug. 10. 14:35
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsere megerto a ferjem. Hetente egyszer jon takaritono, kitakarit es kivasal. Tul nagy a haz, nem birnam. Fozni mostmar neha szoktam, ha elvan az etetoszekben (direkt 0 hos kortol hasznalhatot vettunk), ha ott is unatkozik, akkor vmt gyorsan osszeutok magamnak, de sokszor csinal az anyosom es athozza. Ha elvan a pici a jatekokkal 10-20 percet, addig vagy eszem vagy vmt gyorsan takaritok, rendet rakok, mert nem eleg hetente egyszer. Nalam az a nehez, hogy nem alszik egyedul, vagy mellettem az agyban vagy ringatni kell a babakocsiban. Igy, ha hazajon a ferjem megerti, hogy nincs kaja, csinal o vagy rendelunk vagy csak szendvicset vacsizunk. Es munka utan segit, setal vele vagy jatszik es igy van feloram-oram magamra. Nem konnyu igy sem, mert 24 orazok, mivel a picivel alszom es eszik tobbszor ejszaka, de nem panaszkodom, segitsegem van. Es mindent meger a babam.
2011. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

amikor alszik a gyerek, akkor részletekben, meg azokban az 5 percekben, amikor mégis elvan mondjuk a hordozóban sírás nélkül...legalábbis nélunk így volt. kb. 16 hónapos korára tudtam rászoktqtni, hogy amikor dolgom van, akkor kicsit hagyjon lógva, perzse akkor is rohamtempóban végeztem az 1000 dolgomat, mert segítség náőlam sincs, a házimunka 100%-a az enyém, a bevásárlástól a szemét kiviteláig. aztán hogy már nagyobb, most se csigatempó van, de azért már be lehet vonni dolgokba, pl. segít panírozni meg ilyenek. 2,5 éves múlt a kislányom.

amúgy nem egészen értem a kérdésed szándékát, neked van gyereked? elvan magában, vagy pont nincs? miért kérdezted?

2011. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 10hós a lányom.A hétköznapok nálunk is ilyen rohanva telnek,amíg alszik főzök,gyors takarítás,mosás,és én még pluszban bevállaltam egy itthoni melót.Pont pár napja írtam ki egy kérdést hogy hétvégenként a nagyszülőknél van a lányunk nem sok -e ez így?Jó pár anyuka hozzászólása volt,hogy Ő nem bírná ki a gyerek nélkül és hogy ő mennyire szereti a babáját!Én is szeretem a lányom,de így van egy kis idő magamra,a páromra a barátokra az elmaradt házimunkára..Hozzáteszem Ők szeretnének vele ilyenkor lenni,nem Mi passzoljuk le a gyereket és imád is ott lenni!Nem is vagyok állandóan hulla fáradt,ideges,feszült.
2011. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
Kedves elozo, igy le lehet passzolni, de az en babam anyatejes, nem tudnam hosszabb idore otthagyni sehol. Max. 2 ora, amig setalnak, jatszanak vele vagy ringatjak. Mondjuk, csak 6 hos, majd a hozzatapi miatt remelem hosszabb idore is bevallalja anyukam vagy anyosom, mert majd tanulni szeretnek, de hetvege sajnos nem menne, ha szoptatok meg. Jo dolog, ha van segitseg, sokat szamit!
2011. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok. Születésétől egyedül csinálok mindent: amikor alszik, én sosem pihenek, akármilyen is volt az éjszaka (sokat ébren). Egyedül a főzésre nincs gondom, párom hordja az ebédet.

És ha épp nem alszik egész nap a picur, akkor ugyancsak apa a megváltó :) Ha hazaért, átadom a picit és tudok mosni, vasalni...

2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
15:12Én vagyok az előtted levő válaszoló. Félreértés ne essen én NEM lepasszolom a gyereket,mert egyszer se kértem hogy ott lehessen,hanem ők szeretnék,hétvégén érnek rá,hétköznap ők is dolgoznak.Én 6hónapig tudtam szoptatni a babám,kb. 7hós kora óta van a nagyiéknál.És igen nagyon jó hogy van segítség,össze se lehet hasonlítani az első 6 hónapot és ezt amióta van egy kis időm másra is.
2011. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!