Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a zoknicipőknek?

Figyelt kérdés
A babám kezd felállni a bútorok mellett, gondoltam veszek neki egy Attipas cipőt bennre, hogy ne csússzon a padlón. Szerintetek jók? Használt ilyet vagy hasonlót valaki?

#zoknicipő #Attipas
2023. márc. 21. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bentre szerintem kiváló a csúszásgátlós zokni, én abból vettem vastagabbakat, így kellemeset a hasznossal. De egyébként nagyon hamar ráérzett, hogy hogy kell visszahúzogatni maga alá a lábát (mégcsak kapaszkodva áll), gondolom majd a többi fázisnál is csak idő kérdése, hogy ráérezzen. Én egy kicsit úgy vagyok vele, hogyha mindig "eszközt használunk" a segítésére, akkor lassabban tanul meg közlekedni. Az elején lehet segíteni, de a legjobb ha ráérez és megtanulja, hogy az ott biza csúszik.

Most azon gondolkozom éppen, hogy lassan ha már egyre több időt töltünk kint, akkor kintre mit adjak rá az ácsorgáshoz.

2023. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!