Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatós ajándék! Van...

Babalátogatós ajándék! Van még értelme?

Figyelt kérdés

Szóval kedves ismerősnek szülés után baba (mama) látogatáshoz vettem ezt-azt, többek között egy babanaplót. Nem csak úgy random, picit "speciálisabb", rájuk szabott. Alapból tudom, hogy anyuka örülne neki. (Ezt csak azért írom le, mert hasonló kérdéseknél sokan mondják, hogy felesleges az ilyen jellegű ajándék.)


A problémám: úgy alakult külső okok miatt, hogy elmaradt a látogatás. Több alkalommal is (okokat nem írok az anonimitás miatt, de nem arról van szó, hogy anyuka nem kíváncsi a barátokra vagy ilyesmi, tényleg rajtuk kívül álló dolgok, ami még most is gátolja őket). Közben ugye telik az idő.

Mire olyan lesz a helyzet, hogy látogathatók lesznek, 4, de lehet hogy inkább 5 hónaposak lesznek...

Szóval azon gondolkodom, hogy így idősebb babánál van még értelme egyáltalán a babanaplós ajándéknak? Elvégre annak pont az a lényege, hogy folyamatosan tölti, nem sok hónap késéssel.

Szerintetek adjam még oda, vagy hagyjam a fenébe?


2022. okt. 17. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Add fel postán egy szép levéllel.
2022. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is küldd el, aztán majd mész, ha össze tudjátok hozni.
2022. okt. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos volt a dolog nekem is, hogy rájuk szabott babanaplót szereztem, akkor tuti eljuttatnám hozzájuk látogatás nélkül is. :-)
2022. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kuldd el szerintem is
2022. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!