Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan dundik a tápszeres...

Miért olyan dundik a tápszeres babák?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 12:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
8) én meg tudok erre vagy 4 ellenpéldát, de röbb eszem van, minthogy enből statisztikai következtetéseket vonjak le.
2023. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat midnekinek :)
2023. márc. 22. 13:36
 13/25 anonim ***** válasza:
74%
Mindhárom gyerekem tápszeres volt, sosem voltak egy kicsit sem dundik. A tápszeres táplálásnál sokkal korlátozottab a tápanyagbevitel. Csak egy példa: fogzástól nyűgős babának sose fogsz keverni egy extra üveg tápszert, míg a cici bizony előkerül. Én sokkal inkább azt láttam - nem reprezantív minta - hogy a szoptatott babák a tipikus hurkán hurka puttók. Amivel amúgy semmi baj nincs, mert úgyis elnövik. 🤷
2023. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ködzi neked is!
2023. márc. 22. 14:15
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyatejeseim michelin babák voltak, a táposzeres kis barátaik meg sem közelítették.


Most mind2 viszonylag vékony.. ovisak..


Szerintem a tápisok semmivel nem dundibbak, mint egy átlagos anyatejes..

2023. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekem van, mindkettő tápszeres. A lányom husi baba volt, olyan igazi kis zsömle arcú baba. Nem volt kövér, de átlag feletti súlya volt sokáig.

A fiam meg pont nem. Ő egyáltalán nem husi. 10 hónapos most, 8400 gramm.

A lányom 1 évesen 10,2 kiló volt. A fiam biztos nem lesz annyi 1 éves korára. 6 hónapos kora óta lassan hízik.

Szóval nem általános, hogy a tápszeres babák dundik.

2023. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik anyatejes, a másik tápszeres volt sajnos, kb ugyanúgy alakult a súlyuk minden státuszra. 😊 mindketten vékonykák egyébként.
2023. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyik unokaöcsém anyatejes volt, és majd eldurrant 2 éves koráig olyan dundi volt, másik unokaöcsém, aki két hónappal később született tápszeres a kezdetektől és tűbe lehetett volna fűzni olyan sovány volt. Most 12 évesen mindketten borzasztóan vékony fiúk.
2023. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkét unokahúgom anyatejes volt,az egyik husis baba volt,a másik pedig kis vékonyka és alig hozta a súlyát. Tápszeres tesóknál is van ilyen a családban,egyik ilyen volt,másik olyan,úgyhogy szerintem nem ettől függ. :D
2023. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két gyerekem tápszeres volt, egyikük sem volt dundi. Ellenben ismertem olyat babát, aki legalább 3 éves koráig anyatejes volt, na ő dundi volt a javából. De a rokonságban van olyan kisfiú, aki úgyszintén tápszeres, ő is elég nagy darab, de őt gyakorlatilag tömik mindennel. Szóval függetlenül, hogy egy dundi gyerek tápszeres vagy anyatejes.
2023. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!