Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül az agyhártya...

Mennyibe kerül az agyhártya gyulladás elleni oltás?

Figyelt kérdés
A doktornőnk azt mondta, hogy ha 2 éves koráig beadatjuk a tb 50%-t fedezi.
2010. okt. 7. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor én oltattam a gyerekeket 10ezer körül volt.
2010. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tb akkor fedezi a felét, ha egy éves kor alatt íratod fel. Viszont mivel egy éves kor alatt két oltás kell, egy éves kor után meg kettő, így én felírattam az első szülinapja előtt, és két héttel később kapta meg.

A gyógyszerészek is így tudják, meg a dokim is így tudta. A két éves kort nem is hallottam, de persze tévedhetek is:)

2010. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és az ára 2000 körül volt így.
2010. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 ezer körül volt,de most ingyen van,nem?
2010. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a pneumococcus:) Ingyen van és kötelező:)
2010. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huha... hát mi ma voltunk a dokinál és kérdezte, hogy szeretném e beadatni a kicsinek, aki 22 hónapos. mondtam, hogy természetesen, erre kiirta a receptet és mondta, hogy váltsam ki az injekciót. és hogy most már csak 1-et kell neki beadnia, ennek pedig 2 éves korig a tb állja felét...
2010. okt. 7. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
A 14. kerületben lakunk, a doki itt azt mondta tegnap, hogy 2 ezer körül van és az egészet visszatérítik.
2010. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a pneumococcus. Ingyen van és nem kötelező! Velünk a védőnő kitöltetett egy papírt,amiben nyilatkozunk,hogy szeretnénk beadatni,ezt ő a doktornőnek odaadta,ő megrendelte,és beadta.(3 hónapja)
2010. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!