Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Infacol csak akkor használ,...

Az Infacol csak akkor használ, ha naponta többször, rendszeresen adom?

Figyelt kérdés
Nem elég csak a rizikós etetések előtt (pl. este)? Mert eddig csak akkor adtam, de nem sok hatása volt, és a barátnőm szerint minden etetés előtt kell.
2010. okt. 7. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az Infacolt mindig kell (ha kell, ha nem).

Nálunk is csak ritkán kellett, ezért mi az Espumizant használtuk, mert azt tényleg csak akkor kell odaadni, ha szükséges és nem muszáj étkezés előtt, hanem lehet utána is, ha úgy látod... tehát ki tudod próbálni, hogy talán egyátalán nem kell. Nekünk ez bevált, 5-10 perc után jött egy nagy büfi vagy puki és már jól is volt :-)

2010. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, minden etetés előtt kell adni. Nekünk kellett kb. 1 hónap, amíg hatott.
2010. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden etetés előtt kell, különben nem használ semmit. Nálunk 1 hét, mire használt. Én leálltam vele, már nem kell, csak este görcsölget kicsit, de az sem mindig. 3 hónapos.
2010. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!