Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogyha a védőnő nem jár...

Baj hogyha a védőnő nem jár hozzánk, ill. mi se megyünk tanácsadásra?

Figyelt kérdés
Az elején közölte velem, h ő a szoptatásról nem tud mondani semmit se. Gondunk nem volt. 2 hónapig jött hetente, azóta se kép se hang. Szerintetek?
2010. okt. 7. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem jár, de te azért vidd el havonta egyszer, hogy megmérjék a súlyát-hosszát. De nem is ez a legfontosabb, hanem hogy a doki meghallgassa a kis szívét, meg a tüdejét.
2010. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

nem tudom most mekkora a babád de ha már elmúlt egy éves akkor nem köteles jönni csak negyedévente.


lehet hogy beteg a helyettesitő meg még nem ért el hozzátok.

2010. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Én is úgy gondoltam, hogy 1 éves korig.
2010. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A miénket sem láttuk már 6 hónapja, most 9 hónapos a kicsi, az első 3 hónapban is csak kétszer volt. Engem nem zavar, semmi újat nem tud mondani, nem első gyerek. Súlyát mérem itthon, a doki meghallgatja. Választott gyerekorvosunk van ,tehát nem az ő védőnője az, akivel találkozunk, ha megyünk oltásra.
2010. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a kisfiam 6 hetes korában volt utoljára,de mi azért havonta vittük mérésre 1 éves koráig,azóta meg akkor ha kérik,vagy ha oltás van.A védőnö nálunk egy nulla,szerintem!Még jó,hogy van net és vannak akik szívesen válaszolnak az aggódó társaiknak.
2010. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tanácsadásra eleve a gyermekorvoshoz kell menni, és kötelező havonta egyszer a baba 1 éves koráig.

A te érdeked, hogy tudd, hogy a babád egészséges. Akkor a kötelező oltásokat se kapta a babád?

2010. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bárcsak az enyém se jönne.. totálisan felesleges...
2010. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Dokihoz minden hónapban megyünk. Ott megmérik, megvizsgálják, oltásokat megkapja. Most 6 hónapos.

Ezen az oldalon sok infót kaptam már eddig is, nagyon jó öt

2010. okt. 7. 19:15
 9/11 A kérdező kommentje:
szóval nagyon jó ötlet volt ezt kitalálni :)
2010. okt. 7. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért én megcsörgetném az ÁNTSZ-t és megkérdezném, hogy miért nem láttam fél éve a védőnőnket. Ő ugyanis ezért kapja fizetését mindannyiunk adójából. Szóval nem hagynám szó nélkül a dolgot.

Ha nem tud segiteni, akkor nem kell fizetést se kapni a semmiért...

2010. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!