Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 1.5 éves fiúnak még...

Érdemes 1.5 éves fiúnak még venni egy babakocsit nyárra? A régit kinőtte, de azért még néha jól jön, mondjuk bevásárlásnál.

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 06:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Mi még két és fél évesen is használtuk.
2023. márc. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod.A lányom nem ült már meg a babakocsiban,ahogy elkezdett járni .Én triciklit vettem,azt szereti a mai napig.
2023. márc. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke válogatja. A fiam alig akart leszokni róla, a lányom meg onnantól, hogy tudott járni kismotorral vagy lábon akart jönni. Én lehet a helyedben keresnék használtat, olcsón, hogyha pár hónap múlva mégse kell, akkor se bánjam a vételt.
2023. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 éves korig használtuk mindkét gyereknél, sokan a két év körüli gyerekeket is babakocsiban viszik bölcsibe.
2023. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen a rutinotok, mivel szerettek közlekedni. Mi nem tömegközlekedtünk a nagyobbikkal, mert akkor olyan helyen laktunk, ahol nem volt, és autót sem használtunk, az ovi viszont messzebb volt, így még 3,5 évesen is beleült, mikor a nagy hasam miatt már nem tudtam utána meg a bicikli után szaladni.


A kicsi is még 2,5 évesen bőven használtuk, vele meg pont azért, hogy könnyebb legyen rájuk figyelni, de vele már nem lenne akkora gond, ha nem lenne, mert máshol lakunk, és ott főleg tömegközlekedünk.

2023. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Ó, 3 éves koráig használtuk. Persze, hogy érdemes.
2023. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kell, lányom olyan 1 éves korától másfél éves korig nem akart beleulni, de utána visszaszokott, nem lehet tudni.
2023. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfüggő. A lányom amikor megtanult járni, onnantól kezdve hallani se akart a babakocsiról. Nagy ritkán tudtam beletenni, mondjuk ha állatkertbe mentünk, vagy ilyesmi.

De örököltünk tesóméktól egy triciklit, azt nagyon szerette.

De tényleg gyereke válogatja.

2023. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen gyerekfüggő. A kisfiam másfél éves kora óta gyűlölte a babakocsit. Vettünk triciklit helyette. Látod valaki meg még az óvodást is abban tolja, mert minden gyerek más.
2023. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!