Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez a szörcsögés?

Mitől lehet ez a szörcsögés?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam, amikor a hátára fekszik szörcsög, mintha taknyos lenne, de hiába próbálom leszívni, semmi sem jön, max egy nagyon kevés. Miután elalszik normálisan veszi a levegőt az orrán, néha a száján is. Mitől lehet ez? Próbáltam az inhalálást, sós oldatot, nem javul. Ez van már kb 2 hete, de az utolsó 2 napba durvább. Elvigyem az orvoshoz? Más tünete nincs, nem lázas, eszik, játszik. Fogzik, kijött már alól 3 foga, felül 2, talán ettől lehet?
2023. márc. 30. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Orrmandula.
2023. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy talán ez lehet, de nem volt fülgyulladása, náthás sem volt január óta, így nem igazán értem mitől lehetne. Sajnos nincs a városunkban gyerek fül-orr gégész.
2023. márc. 30. 09:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 10 hónapos a fiam, ugyanez van nálunk is.

A doki annyit mondott, hogy orrspray. Mert ennyi idősen ha véletlenül mandula, nem csinálnak vele semmit. Szóval azt mondja, várjunk.

De amúgy nálunk is jön a foga. Most jött ki neki az első, de jön több is, ahogy láttam. Szóval az is lehet. :/

2023. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Milyen orrsprayt ajánlottak nektek? Sima sós oldatost? Mióta tart ez nálatok? Napközben zavarja?

Bocsi a sok kérdésért, csak nem tudom mit tegyek, orvoshoz nem vinnem hiába, nehogy valamit összeszedjen ott.

2023. márc. 30. 09:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima tengervizes orrsprayt. Nappal csak állásnál zavarja. De hol jobb, hol kevésbé. Ha rosszabb, akkor inhalálni szoktam vele. Az segít.
2023. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nasivin baby
2023. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A Nasivin Baby-t max.3 napig lehet használni. És nekünk azt mondta a gyerekorvos, minél kevesebbszer használjuk, ha lehet.
2023. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5-7 napig lehet használni.
2023. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
Mandula.
2023. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma elindult a váladék az orrából, az orvos szerint nátha, gyógynövényes szirupot és tenger vizes orrsprayt kapott, ennyi :( szegény nem tud aludni, folyamatosan felsír mert nem kap levegőt a sok váladéktól. Szívom neki, de úgyis marad még, hallom, hogy szörcsög tovább. Nem lehet tényleg neki valamit adni ami segítené az éjszakai pihenést? Az orvosunk nagyon gyógyszer ellenes, de akkor most egy hetet szenvedjen, ne tudjon pihenni.
2023. ápr. 5. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!