Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mentetek boltba,...

Mikortól mentetek boltba, bevásárlóközpontba pici babával?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 hónapos, eddig csak szabad levegön voltunk sétálni, vásárlást mindig felváltva oldottuk meg a férjemmel.

Én mostmár mennék vele, de az anyám és a védőnő is ellenzi, mert hogy ott a sok ember, meg a klíma sem tiszta.



2023. márc. 31. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónapos kora óta járunk vele ilyen helyekre. Persze nem plázázgatunk, vagy ilyesmi, csak gyors, céltudatos nagybevásárlás
2023. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
6 hetes kora után, ugyanis előtte nincs immunrendszere, 3 gyerekem van megoldottam,hogy ne vigyem emberek közé addig, csak a szabadba
2023. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudok dátumot mondani, de alapvetően éveken át kerültük és még most is kerüljük, hogy a gyerekekkel együtt menjünk vásárolni.

Amíg ilyen kicsi, addig kiszámíthatatlan a hangulata, lehet, hogy pont akkor kezd sírni, amikor a bevásárlás kellős közepén jársz. Zavarhatja a tömeg, a nyüzsgés, a zaj. És mindezeken felül sokkal körülményesebb is babával vagy kisgyerekkel vásárolni. Egyszerűbb, gyorsabb, praktikusabb nélkülük intézni a dolgokat.

Nálunk sosem volt gond ebből: egyikünk elment a boltba, másikunk otthon maradt a gyerekekkel.

2023. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Simán vihetted volna eddig is. Egy hetes gyerekkel màr mentünk ügyet intézni, bevàsàrolni. Jàtszóhàzban, kàvèhàzban futottunk össze olyannal, aki egy hetesnèl kisebb babàval volt.
2023. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Elsővel kb 4 hetesen. Nem tudtuk volna máshogy megoldani. Sem a doki sem a védőnő nem ellenezte. 4hetesen egyébként étterembe is voltunk már vele egy csaladi szülinapozáson.


Másodikkal kb 3 hetesen


(4 és 1.5évesek mostmár)

2023. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

1 hónapos babával nyugodtan mehetsz már.

Nálunk(külföld) állandóan tele a paaza pár hetes babákkal, férjem mindig mondja, hogy “olyan kicsi, itt szülte a WC-be.” 😁 De csak nincsen bajuk…

Nekünk is fura, én azért pár hetet várnék, de 1 honapossal már lehet menni.

2023. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
Sztem kb egyéves korában, de akkor is csak kényszerből.
2023. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
A kisfiam 2 hónapos volt, amikor először voltunk vele. Én ebben a takonykórban ami még van nem mennék vele, ha megtudjátok oldani, de nyilván millió ember nem tudja megoldani és azoknak is felnő a gyereke.
2023. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

1 honapos volt a fiam amikor mentunk eloszor vasarolni vele.igaz gyorsan csinaltuk mert aludt,es feltem,hogyha felkel orditani fog(utalt mindent amiben volt es nem a kezem volt az 😅)

Azota is jarunk rendszeresen vele,most mar 1 eves es nezelodik szepen csendben a kocsibol.

2023. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
1 hónaposan és azóta is. Férjem dolgozott, nem azt akartqm, hogy mikor már végre otthon lehetett volna még egy óra menjen el a vásárlásokkal. Mi meg a picivel otthon voltunk, evidens, hogy sétával osszekotve elinteztuk amit kellett. Nagyon szépen megszpkta és már tud is vásárolni, segíteni, ért mindent mi hogy történik a boltba, mit miért mihez kell vennünk. Aki nem viszi, ott sokbol kimarad a gyerek szerintem. Sose azt néztem, hogy nekem kényelmesebb legyen, nem egy nagy táska ő, ami nélkül konnyebb menni. Ejjel nappal együtt voltunk oviig, természetes volt, hogy amiket el kell intézni is együtt csináljuk.
2023. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!