Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában vinnéd...

Mennyi idős korában vinnéd magaddal a babádat bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, félek, nehogy összeszedjen valamit, de nagyon szeretnék karácsonyi ajándékokat nézegetni. Ti mikor vittétek először magatokkal ? Rábízni nem szeretném senkire, nem lennék nyugodt.
2015. nov. 27. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor még én sem bírtam autóba ülni :-), mi úgy 3 hónapos kora körül vittük először ilyen helyre.
2015. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

3 hetest nem vinnék még, azért sem mert kezdődik a járványos időszak, azért sem mert sokkal inkább nyugalom kell neki mint sok ember, fények, üvöltő karácsonyi zene.

Férjedre, anyukádra nem tudod rábízni amíg elugrasz? Én nyugodtabb lennék attól hogy otthon pihen az apukájával vagy a nagymamájával mint attól, hogy végigcipelem a hidegben a szmogban a 3 hetes babámat és becipelem egy bevásárlóközpontba.

2015. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Azt hiszem, 5-6 hetes kora körül.


De a te helyzetedben szerintem inkább most menjetek, mint 2-3 hét múlva a nagy(obb) tömegben. Hét közben a délelőtti órákban szerintem nincsenek sokan.


Ha pedig csak az a cél, hogy meglegyenek az ajándékok, akkor tudom javasolni a netes áruházakat. Én veszélyeztetett vagyok, majdnem mindent onnan szereztem be.

2015. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

3 hónapos, de még csak egyszer voltunk boltban vele, s az se bevásárlóközpont volt, csak egy kisebb rossmann. Végigüvöltötte a tízperces bevásárlást onnan hogy a döcögős járdáról betoltam a sima kőre. Ez volt két hónaposan, azóta nem próbáltam. :D


A karácsonyi bevásárlást egyébként netről intézem.

2015. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Én még pár hónaposan is csak akkor vittem télen ha nagyon muszáj volt. Ha csak meg tudtam oldani inkább akkor mentem ilyen helyre ha a férjem itthon volt, és vigyázott rá addig, vagy a nagymamák át tudtak jönni. Nem csak amiatt, hogy elkap valamit, hanem odamentünk ugye bebugyolálva, overál, sapka, stb. Ilyenkor még mindig elaludt útközben, tehát rendesen levetkőztetni nem tudtam úgy hogy ne ébredjen rá, a sok ruhában pedig bent aszalni sajnáltam.
2015. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit tobb mint ket honaposan vittuk eloszor. Oltas utan pont. Jol viselte. Azota nem voltunk vele. Azt hiszem, hogy a karacsonyi nagy tomegbe nem vinnem..
2015. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

1 hetesen mar vittem, kenytelen voltam, nincs segitsegem.

Semmi baja nem lett, a betegseg nem ugy terjed, hogy a babakocsiban fekszik.

Senki nem fogja kozelrol letusszenteni vagy lekohogni, ne engedd senkinek se fogdosni meg nezegetni kozelrol, ennyi.

2015. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

2 hete korában már voltunk reggelizni vele, kávézni.

Azt hiszem, pont 3 hetes volt, mikor elmentem a barátnőimmel boltozgatni, végigaludta az egészet, semmi baja nem lett.

2015. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Az elsö lányommal 6 hetesen mentünk elöször DM-be.

Másodiknál viszont már 3 hetesen tuti mentünk, mert ott volt a nagy.


Amit ajánlok, hogy ne hétvégén menjél, pl hétfön vagy kedden délelött alig vannak emberek, akkor érdemes menni.


Össze szedni bárhol össze tud valamit.

2015. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LadyLoss ***** válasza:
9%
Én az első gyerekkel sokáig húztam a közös vásárlást, ha mentünk akkor is csak ritkán. Az eredménye az lett, hogy nagyon sokáig félt a neon-fényektől, az emberektől, ha már megálltunk a bolt parkolójában üvölteni kezdett. A másodikat 4 hetesen vittem először, gyakran megyünk ide oda, mindig magammal viszem. Egyrészt, mert muszáj, nem tudom kire hagyni, másrészt, hogy nehogy úgy járjak mint az elsővel. Persze az idő telik, eleinte hetente 1x később többször is bevállaltam vele az utakat. Már 7 hónapos és szépen végig alussza, vagy nézelődi a vásárlásokat, sétákat. Igaz, én csatos hordozóban, meg kendőben viszem, a mellkasomon szuszog. Esélye sincs senkinek még csak a közelébe se menni. :D
2015. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!