Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utóbbi napokban kislányom...

Az utóbbi napokban kislányom evés közben sírva fakad és csak nehezen tudjuk megvigasztalni. Hasfájásra kap cseppeket, ami eddig használt. Most 12 hetes. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem jön elég tej, és hiába szívja?
2008. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert még utána fejni is tudok. Masszírozom közben a mellemet is, hogy jobban jöjjön neki. Ezért nem tudom, hogy mi lehet az oka :-(
2008. dec. 28. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha masszírozod, az is előfordulhat, hogy túl erősen jön, és nem bírja nyelni. Vagy esetleg megfázott, be van dugulva az orrocskája és nem kap rendesen levegőt szopi közben. Más ötletem sajna nincs.
2008. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a puffasztó ételtől hasfájós a babája. Ha ez igaz, akkor mindenképpen kerülni kell!Én például elkértem a védőnőtől egy listát, mit szabad, mit nem szabad fogyasztani a szoptatós kismamának, mondhatni nem könnyű betartani ezt a diétát, de megérte! A babám nyugis, eddig néhány hasfájást leszámítva nincs gond vele!

A másik ok lehet, ha a sok szoptatástól megfájdul a hasa, pl. kétóránként szopik, utána fáj a hasa. Ha igen, akkor légy türelmes, hagyd sírni a babát, nyugtasd meg, becézgesd, de a lényeg, a két szoptatás között legyen két és fél óra. Ha ez beválik, akkor túl sokat szopott a baba. Ha mégsem válik be, akkor sem kell csüggedned, hamarosan végetér a kemény hasfájós időszak! :)

2008. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!