Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós kortól a zabot, rizst,...

6hós kortól a zabot, rizst, kukoricát és gesztenyét milyen formában, és mivel lehet adni a babának? Hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
Találtam a neten egy nagyon jó listát, ami hónapokra bontja le, hogy mit lehet adni a babának a hozzátáplálásnál. Írja a zabot, rizst, kukoricát és gesztenyét is, de fogalmam sincs mit csináljak velük! Tippek?
2010. okt. 7. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én eddig bébiételt vettem, abban van gesztenyés. Rizs szinte mindben van, mint sűrítő. A kukoricásat nem nagyon szerette a babám. Nem tudom a kukoricának is héját oda lehet-e adni, vagy paszírozni kell. Egyenlőre nekem ez még így egyszerűbb, majd ha nagyobb lesz, ha ehet amit mi, akkor főzök, de addig nem.
2010. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahha, hát, én főzök neki mert egyrészt nem éri meg nekünk a bébikaja, nem eszi meg mindet, csak a harmadát kb. aztán mehet a kukába.. Másrészt, nem tart semeddig sem, és szeretek főzni neki! Gesztenyés kajcsi?? Melyik márka? Nem láttam még! Olyat lehet veszek neki!
2010. okt. 7. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hat hós.Be tudod esetleg linkelni?
2010. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kecskeméti gyártja, nagyon finom íze van, imádják a babák.:)

Gesztenye-alma-csirke ízű, egyébként ha flt megeszi, másnap odadhatod a másik felét. Hűtőben eláll.:D

2010. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a gesztenyés-almás-csirkés kaját házilag is meg szoktam csinálni.

Csirkemellet felkockázom, megpárolom, hozzádobok 1 almát megpucolva, felkockázva, és gesztenyét - ebből két félét lehet kapni, előfőzött és fagyasztott gesztenyét, vagy natúr bio gesztenyemasszát, ami csak gesztenye és bio nádcukor. Mind a kettő tökéletes hozzá. Szóval teszek hozzá valamelyikből, és egy kicsit összepárolom az egészet, majd turmixolom. Ugyanolyan fincsi, mint az üveges kecskeméti.

2010. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! Remélem megnézed még! Belinkeltem Neked a táblázatot!

Kicsit lejjebb kell húzni az oldalt, és ott lesz a táblázat!


[link]


Jó étvágyat! :)

2010. okt. 11. 15:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. okt. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!