Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normálisnak mondható, hogy...

Normálisnak mondható, hogy majdnem három hónapos csemetém átalussza az éjszakákat 1 hete? Este 8-tól reggel kilencig egyhuzamban.

Figyelt kérdés
Nem, mintha bánnám. De ez nem baj?
2010. okt. 8. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalán, 6 hetesen már ez volt nálunk. Örülj neki! :)))
2010. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond vele. Persze, hogy normális és örülj neki. Az én babám attol kezdve átaludta az éjszakát, hogy hazahoztuk a korházbol. Én a mázlisták közzé tartozom.

Szerintem ha napközben megkapja azt a mennyiségü kaját amire szüksége van akkor nem ébred éjszaka. Örülj és ne keresd az okát :) Majd ébred ha fogzik... Mi kb 8-9 hónap között kezdtük megismerni milyen az amikor baba mellett nem alszik az ember.

2010. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem baj!Az én fiam születése óta végig alssza az éjszakát(20-6ig),nagyon ritkán ébred fek éjjel!

Akkor is csak iszik 1-2 korty teát és már alszik is tovább

2010. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Szerintem most sokan irigyelnek téged:-)))
2010. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kéne még ennie éjjel is?
2010. okt. 8. 08:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Asszem 2.voltam.

Nem kell a babának ennie éjjel! Csak akkor eszik ha nem eszik eleget nappal. Mennyiket eszik? Szoktad mérni? Ha alszik akkor tuti, hogy elég neki a kaja. Ne izgulj rajta és főleg fel ne ébreszd! Ne fogadj el olyan tanácsot, hogy fel kell ébreszteni, hogy egyen mert ez butaság! Had aludjun és aludjatok ti is.

2010. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, 3 hetes korától nem kelt éjjel enni. Azt mondta a gyerekorvos, amit az előző válaszoló, hogy ha egy csecsemő rendesen eszik nap közben, akkor nincs szüksége rá, hogy éjszaka is egyen.
2010. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Napközben 700 ml körül eszik.
2010. okt. 8. 09:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Merj a babádra haygatkozni. Ha ilyen pici baba nem kel fel enni, akkor szerencsére "van annyi esze", hogy napközben megeszi, ami kell, tehát nem ébred arra, hogy éhes. Kislányom is ugyanez volt, nagyon hamar átaludta az éjszakát. Úgy este 9-től reggel 7-ig, akkor egy gyors szopi, és még vagy 9-ig aludt. Ez a normális, vagyis ez lenne....
2010. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Normális teljesen. A lányom is 8 hetes kora óta alszik éjszaka. Ha éhes lenne, úgyis felébredne. Ne aggódj! Örülj neki, hogy a szerencsések közé tartozol te is.
2010. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!