Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapot hogy ünnepelté...

Első szülinapot hogy ünnepeltétek?

Figyelt kérdés
Nagyszülőkkel,vagy csak Ti külön?Milyen volt?
2010. okt. 8. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volt nagy ünneplés. Mivel az anyósoméknál lakunk, ezért ki sem tudtuk volna őket hagyni.

Akik voltunk: A fiam, apa, én, anyós, após, sógor, keresztszülők a kisfiukkal. A fiam megkapta a tortáját, amibe belemászott, széttrancsírozott egy darabot belőle. Aztán megmosdattam, megkapta az ajándékait és ennyi volt. Mivel kb. hárman voltunk betegek (megfázás). Ő még egyébként sem fogja fel, hogy valami különös dolog van körülötte, hiszen így is körülötte forog a világ minden nap. Első unoka. Mindenki kényezteti, játszik vele, úgyhogy nagy különbség nem volt egy átlagos naphoz képest neki. :D

2010. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, az én szüleim nem voltak jelen, anyámmal nem tartom a kapcsolatot, apám dolgozott, de később vittünk neki a tortából, nagymamám nem akart jönni, de ő is kapott tortát, tesómmal szintén nem jó a kapcsolatunk....
2010. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, amit az előző írt. Én megakartam hívni a tesómékat, szüleimet, egy-két barátot, de pont akkor volt tüdőgyulladásom, így a parti szűkebb lett:-( A torta is kicsi(8szeletes) lett, de azért boldog volt:-)
2010. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel mi kulfoldon elunk, a nagyszulok magyarorszagon igy nelkuluk...illetve velunk voltak az internet segitsegevel :)

Amugy meg meghivyuk az osszes baratunkat, babakkal egyutt, en sutottem csokitortat a fiamnak, es a tobbi gyereknek.

A fiam eloszor meg volt szeppenve a sok ember lattan, de hamar feloldodott es szivesen tepkedte a csomagolopapirokat :) igaz jobban elvezte a papirt mint ami benne volt :)

nagyon jol erezte magat mindneki

2010. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hétvégére esett, vasárnap délután tartottunk.Kint voltunk a hátsó,fedett teraszunkon,ami most készült el.Feldíszítettük lufikkal,színes girlandokkal.Nagyszülők voltak jelen,tesóm a kislányával,sógoromék a 2 gyerekkel.Mellesleg ők 2 órát késtek,pedig egy városban lakunk.Ez elrontotta a hangulatot,mert rájuk vártunk a tortafelvágással.:((Párom már 10 percenként rájuk telefonált,végül nem vártuk meg őket,elkezdődött a "buli"(Ez amúgy is jellemző rájuk.Aztán sógorom egész idő alatt csak bambán,leroskadva ült az asztalnál,mondván fáj a feje.Na mindegy:((3 tortája is volt a lánykámnak,+amit én sütöttem.Aranyos volt,sok játékot kapott.Hidegtálakat készítettem,szendvicsekkel.Sokat játszottunk az új játékokkal,szülőkaros bicajt is kapott.:)
2010. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk szörnyű volt, pedig annyira szerettem volna ha felejthetetlen lett volna, hát így is az csak nem jó értelemben.

Szóval egy csomó terven volt, először is az, hogy kamerával elmegyünk a családtagokhoz, hogy mindenki üzenjen valamit a kicsimnek az első szülinapján és majd megmutattam volna neki a 18. szülinapján. Na persze ez csak terv maradt, és azóta meghalt a drága dédipapa.

A másik az volt, hogy egy micimackós tortát szerettem volna neki, amit apa rendezett, és nekem nagyon nem tetszett, de mind1 nem ez volt a legrosszabb.

Anyósom azt mondta, hogy tartsuk náluk a gyerek szülinapját mert őneki nincs kedve hozzánk jönni ünnepelni, inkább megcsinálja ő. "Jó" mondtam én hülye.

Persze áthívtuk hozzájuk az én anyukámékat is, és az én kedves anyósom nem főzött semmit sőt még egy szelet süti sem volt csak a szülinapi torta. Pedig azt mondta, hogy csinál valami kaját, de aztán nem ért rá. A legjobb, hogy a férjem rám haragudott, mert azt mondta, hogy én lusta voltam főzni és rákényszerítettem az anyjára a vendégfogadást. Erről ennyit. Szóval a legközelebb ha lesz a kicsim szülinapja nálunk lesz a buli, aki jön jön aki nem az nem.

2010. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk bográcsozós buli volt, ott voltak a nagyszülők és a testvéreink. Volt egy nagyon fincsi fényképes torta, ez nekem nem igazán tetszett, jobban örültem volna valami kisautós csodatortának, na de a gyerkőcöt úgysem érdekelte, majd talán jövőre. Nagyszülők intézték, de legalább finom volt. :-)

Azért nem szeretnék majd mindig ilyen össznépi hacacárét, szerintem enyhe túlzás, na de hát első unoka, első szülinap, legyen...

2010. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemrég volt nálunk a nagy esemény. Szombati napon jöttek anyósomék, anyumék, a nagymamám, öcsém és kedvese. Előtte lévő nap csináltam tortát neki (sütés nélküli gesztenyés-barackos), és előkészültem a másnapi kajához is. Csináltam tárkonyos ragulevest, meg tepsiben sült sörös csirkét, hozzá rizibizit és tört krumplit. Délelőtt anyós, délután pedig az anyukám elvitték a tököst az új bringájával sétálni. Egyébként arról szólt igazából az egész, hogy együtt van a család, és ez igen ritka, mert anyósék 200, anyumék 100 km-re laknak tőlünk, és tök más irányban. Tehát nem egyszerű összehozni ilyen családi összejövetelt. De jó volt nagyon. :)
2010. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!