Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok? Bemondták az m1...

Hallottátok? Bemondták az m1 -en a déli hiradóban, hogy kivonták a forgalomból a Vigantolt.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen hallottuk! Már vagy 3 napja itt is ez "folyik"!!!

Egyébként az orvosok nem tudnak semmiről. Érdekes.

2010. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Napok óta másról se csámcsognak sokan... ez úgy látszik újabb rágógumi a népnek. Azt is olvastad, hallottad, hogy miért? Ha igen, azt se lenne rossz megérteni, értelmezni. Bocs, hogy így kifakadtam és, hogy pont a te kérdésednél, de napok óra ez a kérdés a sláger...
2010. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden második kérdés erről szól... Már nagyon unalmas.
2010. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én örülök a kérdésednek,mert nem voltam tv közelben pár napig igy nem tudtam róla.

Én személy szerint kidobom a Vigantolom.Köszi,hogy feltetted a kérdést.:)

2010. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok akkor,több mint egy hete nem voltam gép közelében,kisfiam beteg volt.Nem néztem még át az elmaradt oldalakat.Én erről még csak most hallottam.
2010. okt. 8. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Az a szomorú, hogy azt is mondták, hogy Magyarországon nem került forgalomban. Itt rengetegen írták, hogy az otthoni Vigantol sorozatszáma egyezik a tiltólistán szereplőkkel, köztük az enyém is. Már akartam írni az Mtv-nek, hogy valótlan hírt közölnek, de nem találok e-mail címet a honlapjukon.
2010. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kidobom a Vigantolt, ha már bemondták a hírekben akkor tuti van vele valami gáz,hiába szépitik utólag.

Azt hallottam,azok a babák akik tápszert is esznek elég D-vitamint kapnak igy nem is szükséges a pótlása.

Ne szabadkozz kedves kérdező,van aki örül a kérdésnek,mert nem mindenki hallotta a hírt.

Azért nem szégyen,hogy lassan már semmit sem lehet nyugodtan megvenni?Mindennel baj van:S

2010. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most néztem át a kérdéseket,és a listát a gyártási számokról,persze a miénk is rajta van.Már ki is dobtam.Ha már a hiradó is bemondja,akkor biztos van valami gond vele,én úgy gondolom.Még jó,hogy Magyarországon nincs forgalomban.
2010. okt. 8. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert az összeset visszavonták, ami Mo-n forgalomba került. Viszont a hibás széria nem jutott Mo-ra. [link]
2010. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!