Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszatudom valaha szoktatni...

Visszatudom valaha szoktatni az ágyába?

Figyelt kérdés
kisfiam 19 hónapos,este az ágyában alszik elnagy kínú altatás után,de éjjel átkell hoznom hozzánk mert nem alszik vissza csak ha átviszem.Arra gondoltam,hogy az ágyát átviszema szobánkba.nem tudom hogyan szoktathatnám vissza mert próbáltam már hogy este lerakom az ágyába és hagyom de ordít és nem hajlandó feküdi,ugyanez éjjel...
2010. okt. 8. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Persze, minden átmeneti.

Mi is ezt csináljuk, én inkább alszom, mint altatgassam ha felkel éjjel. elalszik az ágyában, aztán éjjel átjön. Én azt is szoktam hogy az ágya mellé behúzom a matracomat, ha éjjel felkel,csak leppattan mellém és alszik reggelig. Van hogy fel sem ébredek ha mellém fekszik. Nekünk ez így jó, majd csak leszokik róla.

2010. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nehéz eset, de hidd el, nem vagy egyedül. Nálunk is hasonló volt a helyzet, a lányom kb 4 éves koráig kijött a mi ágyunkba aludni. Aztán magától leszokott róla.


A fiam egyszer megijedt éjjel a lányom sikítozásától (egy szobába alszanak és a kislány rosszat álmodott) onnantól nem tudtam betenni a kiságyba. Több mint 1 évig aludt mellettem, majd amikor már kapott rendes ágyat (olyan 24 hós volt) mondtam neki, hogy most éjjel itt alszol, ez a tied.


És azóta ott alszik. De hagyni kell nekik időt. Valószínűleg nagyon hiányzol neki, a kicsik bújósak, anyásak.....

2010. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Igazából engem nem zavar hogy ott van melettem de mivel most várunk mégegy babát kicsit félek az éjszakáktól szeret éjjel hegyeket mászni:D
2010. okt. 8. 13:28
 4/4 fotucsok ***** válasza:
kisfiam 17 hós. Van a szobájában egy fotelágy és oda fekszem vele, amikor hajnalban felébred. Amikor visszaalszik én visszamegyek a helyemre. Nem esett még le, de azért teszek mellé egy nagy párnát.
2010. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!