Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok afonyas bebietelt a...

Adhatok afonyas bebietelt a 6-7 honapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A bébiételeket úgy készítik, hogy az allergén részeket eltávolítják, tehát ha az van ráírva, hogy 6 hónapos kortól adható, akkor adhatod neki.
2010. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Nestle terméke azt hiszem 4 hónapos kortól adható. Én akkor adtam fiamnak, amikor elmúlt hat hós és sajna teljesen kicsattogot a pofija tőle...valószínűleg ő mégis érzékeny rá.
2010. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémet még 8 hónaposan is kiütötte, a doki azt mondta, a magas fehérjetartalma miatt is allergizál.
2010. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Érdekes, amit írtok... nálunk nem okozott gondot, pedig áfonyásat és málnásat is adtam. Ezek szerint mégis vannak babák, akik még így is érzékenyek erre.

Na akkor viszont azt mondom, hogy inkább csak kóstoltasd. Ha bírja, akkor jó, ha ő is kipattog, akkor hanyagolni kell szerintem 1 éves korig.

2010. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a magokat kiszedik belőle, ezért már lehetne adni. Nem úgy, mintha házilag készítenéd el, mert te nem tudnád úgy kimagozni.

De az én 7 hónapos babámnak meg a hasa ment tőle. Úgyhogy én nem adok.

2010. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, de ezt is csak apránként, mint minden újdonságot. nálunk bejött mindkettőnek
2010. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!