Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az üveges (darabos ) bébiételt összeturmixolom szinte víz állagú lesz? Ez normális? Muszáj turmixolni, mert 14 hónapos kisfiamnak még csak 2 foga van!

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
mert tele teszik vízzel sajnos, és mikor megbolygatod, akkor szépen ez kiül a tányér szélére. Próbálj neki olyan kajákat venni, ami kisebbeknek való. Persze nem lehet csak azt adni ekkora gyereknek! Csak üvegeset eszik? én lehet hogy inkább próbálnék főzni neki, ha a darabosakat nem eszi meg. saját ételben tudod mi van, és milyen állagú lesz ha turmixolod.
2009. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek veszted meg,ha még Te turmixolod?Főzz neki magad már sok mindent megehet abból is amit a családnak főzöl.
2009. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legtöbbször én főzök, de most kipróbáltam az üvegeset is és teljesen elképedtem amikor ennyire folyóssá vált! Nagy részét ki is dobtam, mert azt hittem valami baja van!
2009. máj. 14. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha olyankor adsz neki üvegeset amikor nem érsz rá főzni,vagy nem olyat csinálsz amiből tudsz turmixolni adj neki pépeset,6 hósat.Egyébként egyszer én is megpróbáltam leturmixolni ezt még a középső gyerekemnél,csodálkoztam mi lett belőle.Az enyém a kicsi meg nem hajlandó megenni a bolti bébiételt,úgyhogy mindig főznöm kell neki.


2-ik voltam.

2009. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Latod ezert dontottem en a fozes mellett.Ha mar veszel akkor tenyleg vedd a kisebbnek valot.Mondjuk a 6 hosat,az meg pep.Az en kislanyomnak me egy foga sincs,de mar probalom nem teljesen pepesre csinalni a kajajat,hogy szokjon hozza.Mivel mar 14hosak vagytok,vigyazz a tul pepessel,mert nem fogja megenni a darabosabbat.
2009. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy attól, hogy nincsen foga, próbálkozhattok a pici darabos dolgokkal. krumplit jól főzd meg, hogy szinte szétessen, abból apró darabokat tegyél a pépes ételbe. először valószínűleg öklenedezés-csodálkozás-ijedség fog látszani rajta, de rá fog jonni, hogy végülis szétmállik a szájába. esetleg banánt adhatsz a kezébe napközben, próbálja majszolgatni. vagy babakekszet, babapiskótát. ezeket próbálja szájába venni, és megtapasztalja, hogy nem kell fog hozzá, hogy ezekből majszoljon. én pl köles-golyót meg babpiskótát is szoktam adni neki, tök tetszik neki hgoy a szájába tuszkolhatja, és szétmállik:-)
2009. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi van benne, emlékszem nmré egy bio márka bukott meg hazudnak össze vissza. Na meg mitől áll el a hús a bébiételben annyi ideig.....hááááát...réged adtam neki, de már én főzök a kis drágámnak. Azt hittem bonyolúlt..:)
2009. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!