Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 5 hónapos kisfiamnak...

Ha 5 hónapos kisfiamnak üveges kész bébiételt adok jól kell hogy lakjon egy olyan üveggel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
persze én van még hogy most is adok neki pedig 16 h :)
2011. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hósom megeszik egy üveg bébiételt, de utána még szopik is.
2011. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a súly most.

Az én 8 hónaposom soványnak számít, alig 7 kg, csak most kezdett el 1,5 üveg bébiételt megenni ebédre.

Ha nagyobb súlyú lenne, már biztos, hogy előbb sem lett volna elég neki 1 üveg.

Mostantól már főzni fogok neki, mert így már drága lesz (ebédre másfél üveg+ uzsonnára 1 üveg), csak ha nem vagyunk itthon, akkor adom majd neki a bébiételt.

2011. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat: súlya
2011. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az n kislányom soha nem evett meg egy egész üveggel, de barátnőm lányának ennyi idősen nem volt elég egy üveg bébiétel.

Ezek mellett az én kislányom egy kis husi-zsufi gyönyörűség, barátnőmé pedig egy kis vékonyka tündérfalat.


Szerintem figyelj oda a babád igényeire. Lehet, hogy elég neki, de lehet, hogy kér még. Ez is gyerekfüggő. (Szerintem.)

2011. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy milyen fajtát adsz. Mert ahogy nézegettem egyik több a másik kevesebb ugyanaz a korosztálynak márkája válogatja.


Mindenesetre a lányom ha néha kapott üvegest akkor másfél üveggel simán bevágott. 8 hónaposan meg már 2 üveges sem volt elég.


Jelenleg 2 éves és normál felnőtt adagokat eszik (többet mint én) mégis soványka, 11,5 kg.

2011. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!