Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen és mennyi pelust...

Milyen és mennyi pelust vegyek a babának az első hónapra?

Figyelt kérdés
Fel akarok készülni és fogalmam sincs. Tudom, mindenenkinek más válik be, de még szivesen fogadnék pár jótanácsot :)
2023. ápr. 10. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Mi rossmann saját márkásat vettünk, elégedett voltam vele. De próbáltuk a pamperst, liberot, lidliset, egyikkel se volt gond.

Arra emlékszem, hogy az első napokban, hetekben akár napi 10 pelus is simán elment, a tisztulás miatt.

Sokan azt mondják, érdemes többfélét venni, ha esetleg valamelyiket nem bírja a babád bőre, popsija.

2023. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Newbornból 1 csomagot, és 1es pelenkából vettem pár csomagot. Mivel túlhordtam kicsit, számítottam rá hogy nem picike lesz. 4 kgal született, lényegében a 3-6 kgos pelus fogyott, de az egyel kissebbet is elhasználtam. A férjemmel úgy beszéltük meg, hogy ami beválik, abból fog venni az első napokban, így mindenféle márkából vettem 1-1 csomagot de túl sokat nem halmoztak fel

A newborn meg ment a védőnővel, másnak odaadtak.

2023. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kb 3 csomag 1es Pampers fogyott el. 2-es kellett sokáig
2023. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 babyboom567 ***** válasza:
100%
4 kilóval született, nem volt jó az 1-es pelus.
2023. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Volt minden:Babylove, Babydream, Libero, Pampers. Ezekből a newborn méretek nagyon kedvező árúak. Ahogy nőtt, úgy maradt a Babydream és a Babylove. Sajnos a Libero és a Pampers nagyobb méretben nagyon drága. Egyébként newbornból nem sokat vettem, átlagos súllyal született. Elég hamar váltottunk méretet. Inkább kevesebbet vegyél, aztán ha szükséges, akkor még tudsz venni pluszban.
2023. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3 csomag 1-es pampers

Utána már 2es. Bár nagy baba 4 kiló fölött született.

2023. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3520 grammal született, talán 3 csomag 1-es pelust használtam el. Ne tárazz be belőle, felesleges.
2023. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal vettem egy hatalmas csomag 1es pelust. Kaptunk is még 2 csomaggal. 2est nem is vettem, mert nagynak gondoltam.

Erre megszületett a fiam 3.5kg-val és kicsi volt rá az 1es. Férjem hozitt be a kórházba 2est, az volt jó.

Az 1est alig tudtam eladni.


Lányomnak így egyből 2est vettem.

3.4kg-val született, hatalmas volt rá. Így férje. Ekkor meg 1est hozhatott nekünk.


Szóval sztem mindegy milyen márkát veszel, csak keveset. Ha mégse jön be, ne maradjon rajtad.

2023. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Az elején az 1-es pelenka lesz jó úgy 1 hónapig minimum, ha olyan 3-4 kg közötti súllyal születik. Sok fogy el ebből.

A Pampers Premium care nekünk viszont nem jött be, hiába ajánlotta mindenki, derékig f@sta magát benne a gyerek szinte mindig, váltottunk Libero touchra az prímán működik.

2023. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg újszülött volt, többet is kipróbáltam, Libero touch, pampers premium cate, huggies, lupilu, babydream, babylove, fred&flo (tesco saját márkás), akkor a libero touch jött be a legjobban, most (8 hónapos) pampers pramium care és babylove amik a legjobbak. Amúgy a pamperst úgy vedd, hogy nagyobb, mint a többi (szóval az 1es pampers kb a 2es liberonak felel meg)

Most akarok majd bugyipelusra váltani, elsőkörben a liberot próbálom majd ki..

2023. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!