Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megfázhatotott a...

Szerintetek megfázhatotott a 4 hónaposom?

Figyelt kérdés
Sajnos elaludtunk szoptatás közben úgy, hogy ő nem volt betakarva. Kb 4 órát aludt így, egy vékony, pamut de hosszú ujjú rugdalózóban. Olyan 24 fok körül lehetett. Amikor felkeltem picit hideg volt a lába, de a nyaka nem. Szerintetek? Tudom, hogy a megfázás nem okoz betegséget, csak a rokonok most először jöttek hozzánk (rengetegen) és félek, hogy ez a kis kihülés segít a betegség kialakulásában. Szerintetek?

2023. ápr. 11. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Eleve megfázni nem a hidegtől fogsz, hanem baciktól/vírusoktól, másrészt 24 fokban meglepne, ha bárki fázna.
2023. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém 24 fokban egy body+nadrágban van egész nap születése óta és nem takargatom. Nyugi, ennél azért többet bírnak a babák. :) Elkepesztően irigyellek, hogy 4 órát alszik a babád egyben. Az enyém éjszaka sem alszik ennyit kelés nélkül, pedig már 10 hónapos.
2023. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
24 fok egy lakásban kifejezetten meleg (alváshoz egészségtelen), nem is értem honnan veszed hogy megfázhat.
2023. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
24 fokban egyszál tipegőben alszik, a takarót utálja, a hálózsákb beleizzadt. Dehogy fázik meg.
2023. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
21 fokban alszik a fiam es mindig lerugja a takarot magarol.hosszuujju rugiban alszik.meg eddig nem fazott meg soha
2023. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!