Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes a babám és még mindig...

7 hetes a babám és még mindig nagyon anyatejes kiütéses az egész arca/feje/nyaka, mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom júliusi, így ha jól emlékszem augusztus végén is voltak neki pöttyei, de ott a meleg és az anyatej együtt nagyon kiütötte...aztán szépen lassan múlt el neki :)
2023. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a hormon ürülést látod? Az én fiaim is 2 hónapos koruk körül voltak iszonyú pöttyösek, aztán elmúlt.
2023. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kiütéses volt a kisfiam elég sokáig, 3-4 hónapos koráig biztosan. Először csak 1-2 pötty lett az arcán, aztán tele lett. Az orvos azt mondta, hogy ürülnek a hormonok, nem kell aggódni. Soha nem láttam még ilyet korábban.
2023. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja jó, az en orvosom azt mondta, hogy túl van etetve (anyatejjel 🙄) és attól ilyen.
2023. ápr. 11. 14:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj.. Szerintem max a pelenka mennyiségen látszódna az. Egy baba arra van “programozva” hogy táplálja az anyatej. Ráadásul ők érzik hogy mennyi kell nekik. Ilyet mondani egy orvosnak…!
2023. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a túletetéstől tuti nem pöttyös. Nálatok is a hormonok lehetnek.
2023. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hónapig minimum olyan volt mind a 2 gyerek. Utána szépen lassan múlott.
2023. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Válts orvost.
2023. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tejfeherjeerzekenyseg tunete volt nalunk, es akkor mult el, mikor ezekre dietazni kezdtem. Onnantol 2-3 nap utan jobb lett.
2023. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van túletetve, atyaég. Nálunk is tejfehérje érzékenység volt, nem látszott szegénykémnek az arcbőre a sok pöttytől. Mellé jött a hasfájás úgy 2 hónapos kora körül. Akkor lett jobb, miután minden tejfehérjét kiiktattam az étrendemből. Tényleg mindent, egyetlen falatot sem ettem semmiből amiben bármennyi is van. Sem tojást, sem marhahúst, ezek

is közrejátszhatnak. Jól meg kell nézni a termék cimkéket, abban is lehet tejfehérje, amiben az ember nem is gondolná. Szépen kitisztult az arca úgy kb. 3 hét alatt, elmúlt a hasfajás is.

10 hónapos koráig ő sem kapott a hozzatáplálas során tejfehérjét, utána kezdtem el apránként bevezetni és én is enni, szerencsére akkor már jól fogadta a szervezete. Most 3 éves, semmi baja, szerencsére kinőtte.

2023. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!