Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám (7 hetes) egyik...

Bogarszemu kérdése:

Kisbabám (7 hetes) egyik szeme nagyon könnyezik, mi lehet a gond? Azt ajánlották, cseppentsek anyatejet a szemébe, de nekem ez így durva. Mit lehet tenni? Vajon huzatot kapott?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

micsoda? anyatejet? na ne...

lehet hogy huzatot, lehet hogy mást.( azért egy kis kamilla tea segíthet és vattapamaccsal kicsit áttörölni vele a szemét)

de azért mutasd meg a védőnőnek vagy a gyerekorvosnak !

nem csipás?

2012. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem cseppencs bele anyatejet. Az en lànyomnak is ez volt a szemèvel ès az anyatej megoldotta. Kamillàt semmikèppen ne cseppencs attòl rosszabb lesz.
2012. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

rosszabb lesz?... úh ezt komolyan mondtad második??

a kamilla gyulladás csökkentő ha nem tudnád !

2012. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De igen, nagyon. És megfigyeltem, hogy alvás közben kicsordul néha egy könnycsepp.. Vajon fájhat ez a dolog neki?
2012. szept. 25. 16:40
 5/13 anonim ***** válasza:
én külföldön élek, de eddig akármi problémánk volt, a védőnő mindig az anyatejet javasolta... folyik az orra, spricceljek bele anyatejet (????), szájpenész, spricceljek anyatejet...kiütések, anyatej... sokat sír a babám, anyatej... de mondom lehet h fáj a hasa.. nembaj, az anyatej megoldja...(????). Ennyi erővel ha lázas lesz, akkor az anyatejtől elmúlik???? Nem hiszem h mindent anyatejjel kellene megoldani, bár kipróbálhatod, én nem mondom h nem jó, de azért na...
2012. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

persze próbáld ki az anyatejet nem is elleneztem !

de ha csipás lett akkor valami belemehetett, vagy az is lehet hogy tényleg huzatot kapott,

azért javasoltam a kamillát és nem azt írtam hogy cseppentsen a szemébe, hanem langyosan törölje át a szemét vele.

de holnap vidd el a dokihoz és mutasd meg az a legtisztább!


minden jót nektek !!

2012. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok. Különben a kamillás dologgal nem ártasz és az tuti hogy nagyon megfogja nyugtatni. Szerintem sírna ha fájna neki, de nem tudom. Ha nem múlik kamillától, vagy anyatejtől (amit kirpóbálsz) akkor doki.
2012. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 3. ezt olvasd: "kamillával egy kicsit se mosogasd. két nagy probléma van vele, az egyik extrán szárít így azt a nedvességet is kiszárítja aminek lennie kell, így még nagyobb fertözésnek vana szem kitéve. a másik hogy az egyik legalergénebb növény iszonyat alergiás reakciót okozhat. kamilla sokmindenre jó de szemre kicsit sem. "
2012. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is pár hete huzatot kapott a szeme,váladékozott. És csináltam kamillás vizet és azzal töröltem meg neki 5-6-szor 2 nap alatt és el is múlt neki. Azóta semmi baj! Szóval nekünk bejött a kamilla!! :)
2012. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!