Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen terhesnek lenni egy 2...

Milyen terhesnek lenni egy 2 vagy 3 éves kisgyerek mellett? Hogyan vettétek rá magatokat a kistesóra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nagy pocakkal mennyire gyakran emelgetitek őt, kádból kiemelés, stb.

Dackorszakos mellett milyen?


2023. ápr. 11. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

2.5 év van köztük.

Sehogy nem kellett rávennem magam, nem muszajból csináltam.

A nagy egyáltalán nem volt dackorszakos. Miutan teherbe estem, ugyan úgy csináltam vele mindent, mint elötte. Terhes voltam, nem beteg.


Viszont a kicsi pokoli természetű, bepótolja amit abnagy kihagyott.

2023. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam, nem "hogyan vettétek rá", hanem inkább hogyan döntöttétek el.
2023. ápr. 11. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

nem volt dac korszakos sőt tininek sem volt lázadó

simán emelgettem a nagyobbat nekem nem volt gond ö olyan kicsit gyerek volt (igazából most is kicsi vékony lány 21 évesen)

igazából a szüléskor volt némi dacosság pár napig bár inkább csak amolyan itt hagytál most utállak egy kicsit féleség

nem kellet rávenni tudtam h max 3 évet szeretnék köztük

2023. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
A lányom harom mult decemberben,a pici meg márciusban született.Azt hittem nehéz lesz,de nem.Ha sz...rul voltam hagyott pihenni,okos ügyes csaj.Fürdetni a férjem fürdette.
2023. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 2,5 éves a gyerkőc és 12 hetes terhes vagyok.

Hááát... elég durva.

Az első trimeszterben kb egész nap tudtam volna aludni, ehelyett leülni se tudtam.

Arra is nagyon vigyázni kell, hogy meg ne üssön/rúgjon a gyerkőc, szóval lefeküdni mellé egyáltalán nem merek. Emelgetni csak ha nagyon muszáj.

Illetve ami még nehezemre esik, szaladni utána. Szóval az utcai kismotorozás most fel van függesztve.

Elég nagy szívás úgy összességében. De aki szeretne második babát az úgyis bevállalja.

2023. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Igazából egy 2-3 èves mellett nehezebb.


Nekem 1,5 év van köztük.

Mire a dac jött, addigra màr rég ott volt a kicsi..


3 gyereket terveztünk…



A dac ismeretével kellett elég sok idő, amikor mégis belevágtunk.


3 èves a kicsi.

Soha nem emelem fel. EgSzer sem

( nekem tilos)

Tökéletesen megérti mind2 gyerekem.


Kádnál megfogom a karjukat és kimásznak, bemásznak.


A két nagynál simán emelgettem, nem volt gond, most veszelyeztetett vagYok nagyon.



Nekem a nehézség, hogy amióta terhes vagyok, azóta minden betegséget elkapok tőlük..

Îgy nagyon nem vagyok jól fizikailag..

2023. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Borzalmasan nehéz volt. De én előtte egy méhen kívülit is kihordtam lábon a kicsivel. Bírni kell.

Soha többet nem vallalnám be. Sokkal könnyebb így, hogy már megszületett. Én kinlódtam, a lakás romokban volt, a gyerek nem jutott ki a lakásból, mert nem mertem érte már vállalni a felelősséget egyedül.

2023. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem másfél múlt a fiam és most várom a másodikat. Az összes göthös nyavalyával lefertőz, mert sokat járunk gyerekek közé, ő maga nem is beteg, tehát max egy napot folyik az orra, én meg kínlódok. Az álomkór kegyetlen, mert ugyanúgy pörög. Hálistennek másodjára a hányinger elkerült. Nem volt nehéz rávenni magam, mindig is kettőt akartam és kis korkülönbséggel. Idősebb vagyok, nem volt lehetőség sokat várni. Férjem, ha tud, segít, ő emeli, ő fürdeti, de lépcsőn meg ilyenek, már jön egyedül is ügyesen, csak fogom a kezét.
2023. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!