Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik alapján derülhet ki, hogy...

Mik alapján derülhet ki, hogy mas a verszerinti apja a gyereknek?

Figyelt kérdés
Ha az anya mindenáron titkolja, hogy nem a férje a verszerinti apa. Átveri a férjét es az egész csaladot. Mi buktathatja le? Gyerek vércsoportja, kinezete? Pletykak? Mik azok a tenyezok amivel lebukhat az évek során. Az igazi apa előtt pedig azt titkolja, hogy megszulte a babát, neki azt mondta elvetette.

2023. ápr. 12. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Elsősorban a pletykák. Mindenkinek vannak ismerősei, az ismerősök ismerősei pedig egyszer csak körbe érnek, és mindenki mindent tud a másikról.
2023. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Könyv lesz?


Egyébként a külső lehet gyanús, de lehet olyan kombinációja a vércsoportoknak, ami egyértelművé teheti a dolgot.

Meg ott a másik férfi, aki tudja legalább azt, hogy együtt voltak, és ha borul a bili, matekoznak, akkor legalább a gyanú felmerül.

2023. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Csakhogy a pletykák 95%a alaptalanul is megy, de biztos van olyan olyan debil férj, aki azért megvádolja a feleségét, mert a faluvégi kikocsmában a Pista bácsi unokatestvérének a haverja halotta a Mari néni unokahúgának az osztálytársának a barátjától, hogy nem az övé a gyerek. Aztán értelmes nő úgy elválik tőle mint a huzat és jöhet sírni a gyakorira, hogy nem jut neki nő.
2023. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 babyboom567 ***** válasza:
100%

Szépen elmész dns tesztre,és nem kell találgatásokra/pletykákra alapozni.


[link]

2023. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az anya kérdezi, mert aggódik, hogy lebukik.
2023. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Á egy anyós vagy exbarátnő vagy más jóakaró kérdezi ezt, aki szerint nem hasonlít a gyerek.
2023. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem mindkét gyerekem, fiú és lány is tiszta apja. Főleg kisebb korban nagyon látszanak a szülői vonások. Ha valaki ismeri az apát, akkor láthatja rajta, hogy hasonlít - e rá. Gyanús lehet, ha idegen vonások vannak rajta.
2023. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rokona vagyok az anyanak. Nekem semmi közöm hozza. Csak nekem elmondta meg az elején es megkert hogy senkinek ne mondjam el, mert o azt mondta mindenkinek hogy a ferje az apja es a gyereknek is ezt fogja mondani
2023. ápr. 12. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit sok a megcsalós kérdés ma...
2023. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!