Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesznek a babák anyásak?...

Mikor lesznek a babák anyásak?Az én babám 6 hónapos, de szerencsére jól elvan mindenkinél, nem fél senkitől,mosolyog,jól érzi magát.Vegulis örülök neki,hogy ilyen, mert legalább elvan nélkülem is, másokkal is.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyfiam 6-7 évesen lett anyás.
2023. ápr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 8 hónaposan kezdődött. Most 11 hónapos, és nem tudom levakarni magamról. 😅

Ettől függetlenül jól elvan másokkal is, mosolygós, játékos baba. De pl.2 hete az apja se veheti fel éjszaka. Akkor csak én vagyok jó neki.

2023. ápr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk első perctől és még tart, 3 éves elmúlt :)
2023. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
12 honaposom elso perctop fogva anyas...volt egy idoszak amikor senki meg csak ra sem nezhetett mar sirva fakadt...a sajat apjanal sem volt el ot percnel tovabb...mar most szerencsere elvan masoknal is tobbet mint 20 perc,sőt,ha valaki atveszi vagy foglalkozik vele mar nem sir,nem keres hol vagyok.
2023. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kislányom. Eleinte a cici miatt anyás volt nyilván, ezen felül nem igazán. Olyan 8 hónapos korától vettem észre, hogy vannak nagyon matrica időszakai. Pár nap brutál, aztán jó bárki. Éjszakai kelésnél általában nem nyugszik meg, csak nálam. Néha nem is hajlandó elaludni az apjával. De brutál időszakokban konkrétan ha a budi ajtót becsukom is indul a hiszti.
2023. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 éves korában jött el, hogy csak az anya jó neki :). Előtte is voltak matrica időszakai, amikor - kis túlzással - nem lehetett letenni, de szerencsére az apa és a nagymamák is megfeleltek neki.
2023. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Malacka1212 ***** válasza:
2 és fél éve várom h anyás legyen. XD De komolyan.. 4 hónapos a kistesó mostanában már odajön megölelni XD néha..
2023. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!