Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos oltás, kit hogy...

2 hónapos oltás, kit hogy viselt meg? Milyen időközönként borogattatok? Láz ?! Meddig vártatok, hogy lázkúpot adjatok a babának?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A 15hós oltáson kívül egyik sem viselte meg a gyerekeimet.
2023. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Akkor tettem uj borogatast amikor erzetem,hogy megmelegedett a zsebkendo rajta.(hagyomanyos textil zsebkendo)nekunk ugy mondtak,hogy ha nincs is laza,akkor is adhatok lazcsillapitot,mert ugyebar az a fajdalomra is jo.(nem kupot hasznaltam neki,hanem nurofen szirupot.)

En mindjart ahogy hazaertunk adtam neki.nem volt semmi gond,picit nyugos volt aznap de mas baja nem volt.

2023. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oltasnal sem volt gomdunk,a 15 hos nyaron lesz aktualis,kivancsi vagyok arra.
2023. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet hülye kérdés.. ti meddig borogatjátok?
2023. ápr. 18. 16:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem borogattam, esti alvás előtt adtam kúpot, azt is csak a biztonság kedvéért, hogy ne éjszakára szökjön fel a lázuk. De egyik gyereket sem viselte meg, szerintem még egy hőemelkedésük sem volt. A rota után ment a hasa mind a kettőnek, de ezen kívül egyik oltásnak sem volt semmilyen tünete náluk.
2023. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem borogattam, de nálunk borzalmas napokat okozott (rotát is kapott). Aznap este Flamborint, annyira sírt, gondolom fájt a hasa. Még 2 hétig brutálisan nyűgös volt. A 3 hóssal semmi gondunk nem volt, pedig ott kapta a kötelezőt, a rotát, Bexserot és a Neisvac-c-t is.
2023. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Flamborint szabad 2 hónaposan?
2023. ápr. 18. 16:58
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak aznap borogatam
2023. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Észre sem vettük.Az egyetlen oltás,ami gáz volt,az a 15 hónapos,ott lázas lett 2 hét múlva.Az összes többinél semmi.Borogatni se borogattam egyáltalán.Nem is látszott a helye az oltásnak.
2023. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem csináltunk semmit. Kicsit aluszékony volt aznap.
2023. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!