Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt adjak a babámra?

Milyen cipőt adjak a babámra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kisfiam két hét múlva lesz egy éves. Bútorok mellett sétál, önállóan még nem indult el. Otthon zokniban van.

Ha elmegyünk sétálni egyre többször kéredzkedik ki a babakocsiból. Ilyenkor mit adjak rá? Puhatalpút vagy szerezzek már be elsőlépés kiscipőt?



2023. ápr. 22. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Lassan elindul johet az első cipőcske
2023. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hogy kell méretet választani?🙈

Tegyük fel 10cm hosszú a talpa ( csak példa, biztos nem annyi majd lemérem), akkor elég ha mondjuk fél cm-vel nagyobb? Vagy hogy megy ez náluk?

2023. ápr. 22. 17:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"egyre többször kéredzkedik ki a babakocsiból"


És ilyenkor vezetgeted, vagy hogy jár nyílt terepen, ahol nincs mibe kapaszkodni, ha még önállóan nem megy?

2023. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor álldogál és nézi a gyerekeket vagy kapaszkodik egy padba, mászókába, babakocsiba akármibe.
2023. ápr. 22. 17:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az en fiamnak a 19-es cipo kicsi volt,nehezen ment bele a laba..a 20-ast vettem meg,abban olyan 1,5 cm-re van a laba a cipo elejetol de nem csuszkal a laba benne,szoval az pont jo ra

Ugy valassz,hogy kenyelmes legyen,ne csuszkaljon benne a laba,es ne is szoritsa neki.

2023. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Az én kisfiam pont ugyanígy van, ő 3 hét múlva lesz 1 éves.

[link]

Mi ilyet vettünk neki. Nagyon ügyes lépeget ebben a játszótéren (nem vezetgetjük). Könnyű, jól hajlik a talpa, könnyen rá lehet adni.

Nekünk a méretválasztással kapcsolatban azt mondta a védőnő, hogy legyen ott a gyerek mindenképp, rá kell próbálni a lábára. Az én fiamnak 21es kellett.

2023. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi, én is valami ilyesmit képzeltem el csak nem tudtam merre keressem 🙂
2023. ápr. 22. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Puhatalpút vennék
2023. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is 3 hét múlva lesz 1 éves. Ő már 3 hete egyedül is jár, de már előtte sokszor ki kellett venni a babakocsiból őt is.

Hasonló Elefanten cipőt vettem a neki, mint ami be van linkelve a 6-os válaszolónál.

Ezeknek nem merev a talpuk, könnyen hajlik.

A fiamnak a 20-as lett jó. Van elöl kb.1 centi, de ez lett jó. A kisebbnél nagyon kevés hely volt az ujjánál.

2023. ápr. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Cipőboltban segítenek megfelelő méretet választani. Ha méred a lábát, fontos, hogy állva történjen a mérés, amikor ránehezedik a testsúlya.
2023. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!