Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero pelusok, konkrétan 1es...

Libero pelusok, konkrétan 1es - nem nyuszis, mintás?

Figyelt kérdés

Most vettem meg az első csomagot, ezt viszem magammal a kórházba. Több tájékoztatón i sláttam egymás mellé kitéve az össtes, 1-7 méretet és mind dekorálva volt valahogy, nyuszival, színekkel megkülönböztetve. Az enyém tök fehér, még a méret sincs rányomva.


Nem mintha ez változtatna a pelenka mibenlétén és olyan fontos lenne a minta. :)) Egyszerűeb csak kiváncsi vagyok, hogy én vettem-e félrecsomagolt adagot vagy ezeket még nem nyomják meg mintával?


2010. okt. 9. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy a legkisebb is mintás volt anno.
2010. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és nem is értettem, hogy miért. Azt sem értem, hogy a többi miért mintás, a gyerek sose nézegeti. (előző voltam)
2010. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam 1-est használt, az fehér volt, és csak a 2-estől lett színes, úgy emlékszem.
2010. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mintásnak kéne lenni,és hátul gumisnak,a kórházba az volt,de amiket én vettem nem,és nem is gumis hátul,szóval hibás...sok ilyen kérdés volt itt a liberorol hogy hibás,nézegesd meg.
2010. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vettünk pár csomagot, de egyik sem volt mintás. nem tudom hiba e, de ezen kívül más "gond" nem volt vele.
2010. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is van itthon egyes: nyuszi és számozás is van rajta, más minta nincs
2010. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, én is most vettem a napokban 1-es pelust (elvileg a jövő héten szülök). A nagylányom 22 hós, még mindig pelusos, mindig liberot használtunk 2-es méret óta (most 6-ost). Mindig szokott rajta nyuszi és minta lenni.

Kijött egy hibás széria, azért nincs ezen most nyuszi, de attól még ugyanolyan jó a minősége.

Majd ha megint veszel liberot, azon már lesz nyuszi és szám és minta is :)

2010. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre tippeltem, hogy valami hibás széria lehet - nem mintha változtatna a minőségén, csak gondoltam körbekérdezek :))))


Amúyg nekem nagyon tetszik, hogy az 1esnek elől a derekánál a köldök magasságában vékonyított az anyaga a köldökcsonk miatt. Anno asszem Huggies-t használtunk, nem volt vele semmi bajunk ugyan, de nem volt vékonyított. Egy ismerősöm a Pampers Premiumjával kezdett, és annak az előnye elvileg az, hoyg hálós a belseje és így nem érintezik semmi a popóval - viszont a háló kiszakította nekik idő előtt a köldökcsonkot, mert beleakadt... Szal vannak ilyenek.

2010. okt. 10. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!