Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúknál pelenkázáskor kell...

Kisfiúknál pelenkázáskor kell valamit a zacsival is kezdeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy bekenni vagy azt csak "szabadon" kell hagyni, nem szabad piszkálni?

2023. ápr. 30. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én csak nedves kendővel alaposan megtörlöm. Krémezni csak a popsiját szoktam, azt is csak kaki után már egy ideje.
2023. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak figyelni szoktam, mert ha feszes, az jelentheti azt, hogy mindjárt indul a pisilés, kakilás.
2023. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem még a kórházban úgy mutatták, hogy a zacsit csak megtörölni kell, krémezni nem, úgyhogy én így csináltam mind a 2 fiammal. Kenni csak a popóját.
2023. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
At torolni szoktam...meg az elejen kentem neki mert ki volt pirosodva(sok pelenkat kiprobaltunk mire sikerult elkapnunk melyiktol nem pattog ki a popsija)de azota nem kenem amiota nincs problema a pelenkaval.
2023. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zacsit megtörölgetem, ha kakis. Alatta a hajlatban ellenőrzöm, hogy nem piros-e, és ugyanígy a kuki-zacsi találkozásnál a hajlatban. Az egész zacsit bekenni nem szoktam, maximum egy-egy foltban, ha véletlen az pirosodik ki.
2023. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!