Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázás után mindig mosol...

Pelenkázás után mindig mosol kezet?

Figyelt kérdés

Férjem szerint pisi után nem fontos, elég a nedves popitörlő.

Szerintem mindig kezet kell utána mosni. Szerinte ez tisztaságmánia. Érdekel mások hogyan gondolják.



2023. márc. 10. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
73 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Egy igénytelen emberrel élsz együtt. Én így gondolom.
2023. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 NTBS ***** válasza:
93%
Igen, célszerű.
2023. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Így is eleget mosok kezet a munkám miatt, miközben hólyagos ekcémám van, amire a szteroidon kívül nem jó semmilyen kence. Csak akkor mosok kezet, ha kakilt, vagy ha belenyúltam a pisis részbe.
2023. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom ti, hogy pelenkáztok, de valahogy sose lettem se kakis, se pisis, nem a pelenka belsejét tapiztam...
2023. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem szoktam összefogdosni, így nem. Max. ha véletlenül hozzáértem, akkor persze.
2023. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem szokott se húgyos, se 💩-os lenni a kezem mikor wc-zek, mégis kezet mosok minden wc-zés után. Nálatok se nyúlnék ételhez az biztosm
2023. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Pisis pelus után van, hogy elmarad, de kakis pelus cseréje után mindig
2023. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Bevallom néha elfelejtem, ha valami eltereli a figyelmemet, de ha enni készülünk akar csak mi felnőttek, akár a kisfiamat készülök megszoptatni, előtte mindig kezet mosok. De mostanában akkor is mielőtt vécézni készülök. Sokszor bekapja a kezem, megszopkodja játék közben, összenyálaz és nem szeretném azzal a kézzel meggogni a vécepapírt, amivel aztán betörölök magamnak.

Így is érzékeny lett a hüvelyflórám.

2023. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Látom eléggé fele-fele arányban oszlik meg erről eddig a szavazás. Sajnos azt kihagytam a leírásból, hogy arra az esetre gondolok ha valaki krémmel is bekeni a gyereket. Tehát összefogdossa, hogy 2-en is írják nen nyúlnak belülre. Tudom erről is megoszlanak a vélemények, hogy kell-e kenni krémmel.
2023. márc. 10. 17:09
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Igen, ha elmegyek wc-re, akkor is mosok kezet, ez kb ugyanaz.


Mondjuk nem csodálkozom, hogy sokan nem mosnak pelenkázás után kezet, mert nem egyszer láttam már olyat, hogy pl bevásárló központokban nem mosnak kezet, miután kijönnek a wc-ről.


Szülés után 3 másik anyukával voltam egy szobában, de csak én mostam kezet a pelenkázások után.

2023. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!